Dorastenky v Bytči...

MHK Bytča - FHT Košice   33 : 23 ( 16 : 8 ), 1.liga mladších dorasteniek.

Góly Košice : Čonková Iza - Kundrátova Saša 7/3, Fotulová Lujza 7/1, Vargová Erika 3, Turcsányiová Timea 3,

Micová Zuzka 1, Boldižárová Katka 1, Čatlošová Sára 1, Kelbelová Kamila, Vargovičová Katka, Štefanovová

Sára, Vargová Sofia, Takáčová Sofia, Filipová Petra.

7m hody : 5/5 - 6/4,   Vylúčené : 1 - 2, V hale v Predmieri rozhodovali S.Klieštiková a B.Bočáková.

Priebeh zápasu : 3:2,7:4,9:5,12:7,14:8,16:8-18:10,21:13,22:15,27:16,31:19.

Začnime trochu z inej strany, choroby a zranenia natoľko rozobrali naše tímy, že v tejto sezóne sme ešte ani raz

nehrali nielen v najsilnejšej zostave, ale ani v plnej zostave. A to v sobotu chránila našu bránku hráčka z poľa.

A žiaľ ani najbližší víkend to nebude lepšie. Ale pozitívne je, že každá hráčka ktorá nastúpila v prvých dvoch

kolách odovzdala na ihrisku všetky svoje sily. Aj v Bytči sme nastúpili bez rešpektu, ale dôraznejším domácim

sme dovolili ujsť na rozdiel 8 gólov. V druhom polčase sme sily dorovnali, v polovici 2.polčasu sme sa dotiahli

na rozdiel 6 gólov. V zápätí domáce zabrali a ušli nám na rozdiel 14 gólov, ale závärečná 5 minútovka opäť

patrila nám. Podarilo sa nám upraviť rozdiel v skóre po našom veľmi dobrom výkone.

MHK Bytča - FHT Košice   42 : 23 ( 24 : 12 ), 1.liga starších dorasteniek.

Góly Košice : Mikulová Hilda - Kundrátova Saša 8/1, Repčíkova Viki 4/1, Vargová Nikola 3, Vargová Erika 3,

Kelbelová Kamila 2/1, Kovalčíkova Stela 2, Boldižárova Katka 1, Sýkorová Daniela, Sýkorová Simona.

7m hody : 4/2 - 5/3,   Vylúčené : 1 - 5.

Priebeh zápasu : 2:3,7:6,12:7,15:10,18:11,24:12-26:13,29:15,32:17,36:20,38:22,42:23.

Na prekvapenie sme dokázali prvých 20 minút s domácim favoritom držať krok. Záver polčasu nás domáce

po našich stratách lôpt trestali v protiútokoch. Podobne to vyzeralo aj v druhom polčase, to už sme nedokázali

najmä v obrane toľko vzdorovať. Ale strelecky to z našej strany zase nebolo najhoršie - 23 gólov.