Gólová prestrelka dorasteniek...

FHT Drábova Košice - HK Slovan Duslo Šaľa   30 : 40 ( 14 : 22 ), v 1.lige mladších dorasteniek.

Góly Košice : Mikulová Hilda, Punčáková Vanessa - Fotulová Lujza 11/2, Micová Zuzana 6/3, Vargová Erika 3,

Čonková Izabela 3, Vargovičová Katarína 2, Boldižárová Katarína 2, Turcsányiová Timea 1, Štefanovová Sára 1,

Filipová Petra 1, Domaničová Veronika, Kelbelová Kamila, Vargová Sofia, Takáčová Sofia, Čatlošová Sára.

7m hody : 7/5 - 13/9,   Vylúčené : 3 - 4.

Priebeh zápasu : 2:4,4:9,6:11,7:15,10:19,14:22 - 18:26,22:29,24:31,25:35,25:39,30:40.

V Hádzanárskej hale pred 100 divákmi rozhodovali Z.Klus a L.Dzurja.

Krásne hádzanárske predstavenie v hlavnej úlohe s našimi dievčatami. Bol to zápas aktuálneho lídra dorasteneckej ligy,

proti poslednému tímu súťaže. Ale podobne ako v Nitre, a v Stupave ukázali naše dievčatá, že to už neplatí, a je potrebné

s nami počítať. Nášho dnešného súpera zo Šale sme prinútili hrať naplno do poslednej sekundy zápasu. A keď pred zápasom

by sme takýto výsledok brali, po zápase sa nám aj trochu máli. Pretože v tlaku, ktorý sme hlavne v druhom polčase mali

sme nepremenili množstvo takzvaných tutoviek, a keď už Šalianky nestíhali, stále tam mali svoju brankárku, ktorá čarovala.

Do zápasu sme nastúpili so základnou šestkou, ktorá už v Prahe ukázala svoju silu. Dnes sme dokázali sebavedome premieňať

gólové príležitosti, ktoré nám súper v obrane umožnil. V našej obrane nám to až tak veľmi nešlo a nechali sme priveľa

priestoru ostrým spojkám hostí.

V druhom polčase sme aj prestriedaním udržali vysoké tempo hry, a skóre zápasu sme udržiavali na rozdiele 7 - 14 gólov.

nakoniec sme zápas ukončili s rozdielom 10 gólov, čo berieme. Konečne sme sa presadili aj strelecky, 30 vsietených gólov

je skvelých. Takže veľká spokojnosť a pochvala pre celý tím ! A veľká vďaka patrí aj vynikajúcemu obecenstvu, tomu sa povie

domáca atmosféra. O týždeň nás čaká Trenčín.