Mladšie dorastenky vybojovali bod...

FHT Drábova Košice - MŠK Vranov   17 : 17 ( 8 : 9 ), 1.liga mladších dorasteniek.

Góly Košice : Mikulová Hilda, Punčákova Vanessa - Kundrátova Saša 7, Boldižárova Katka 3/1, Micová Zuzana 2, Vargovičová Katka 2,

Čonková Iza 2, Štefanovová Sára 1, Domaničová Veronika, Vargová Erika, Kelbelová Kamila, Turcsányiová Timea,

Fotulová Lujza, Takáčova Sofia, Čatlošová Sára.

7m hody : 1/1 - 6/3,   Vylúčené : 3 - 1.

Priebeh zápasu : 1:3,2:5,4:6,5:6,6:7,8:9-10:11,11:14,12:14,12:14,13:15,15:16,17:17.

V Hádzanárskej hale v Košiciach pred 70 divákmi rozhodovali J.Daňo a O.Sabol.

Dnes to bol obojstranne viac boj ako pekná hra. Proti sebe hrali dva tímy, nazvime rovnakej "váhovej kategórie".

Hostky pôsobili viac sebavedomejšie ako naše dievčatá. My sme naopak, aj keď nás posledné dva týždne trápili

choroby chceli zopakovať posledný vzájomný zápas v Kisvárde, kde sme po dobrej hre vyhrali. Zápas sa pre nás

nevyvijal priaznivo. Aj keď sme dali úvodný gól zápasu, potom sme až do samotného záveru zápasu ťahali za kratší

koniec. Aj keď sme ukázali viac krajších akcií, urobili sme o to viac chýb, bez dôraznej streľby na bránku. Vranovčanky

hrali oveľa jednoduchšie a úspešne vnikali do bránkoviska. Napriek snahe našich dievčat sa nám počas celého zápasu

nepodarilo otočiť skóre zápasu. Prehrávali sme priebežne o 1-3 góly. Keď sme 9 minút pred koncom zápasu inkasovali

a prehrávali sme 13:16, pomaly sme strácali vieru v obrat v zápase. Od tejto chvíle sme začali hrať dôraznejšie,

a havne sme zakončovali gólmi. 75 sekúnd pred koncom sme vyrovnali na 17:17, a to ešte nebol koniec. Po strate

lopty hostkami sme okamžite v dvojici vyštartovali do rýchleho útoku, a aj keď tiesnená súperkou, to Katka Vargovičová

skúšala zakončiť gólom, no na deviatke žiaľ stratila loptu...Škoda. Vzápätí sme ešte 30 sekúnd čelili útoku Vranova,

ale ubránili sme aj strelu z 9m hodu po čase. Súper bod stratil, ale my sme si zaslúžene vybojovali prvý bod v sezóne !!!

Zaslúžene, a hlavne za posledných 9 minút obrovskej bojovnosti veľká vďaka dievčatá ! SUPER ! Dnes sme predviedli

vysoko tímový výkon, každý tu dnes odovzdal všetko.

A na záver, dnešného OTA získala Hilda Mikulová, za vynikajúci výkon v bráne ! Súperky dnes chvíľami vygumovala,

a má veľkú zásluhu na našom bode ! Ďakujeme :)