Posledný výjazd dorasteniek v tomto roku...

MŠK Dunajská Streda - FHT Košice   32 : 27 ( 17 : 9 ), 1.liga mladšie dorastenky,

Góly Košice : Horňáková Emma - Fotulová Lujza 9/2, Vargovičová Katka 7, Turcsányiová Timea 3,

Boldižárová Katka 2, Čatlošová Sára 2, Kundrátová Saša 1, Domaničová Veronika 1, Kelbelová Kamila 1,

Štefanovová Sára 1.

7m hody : 10/6 - 2/2,   Vylúčené : 4 - 4,   V Mestskej hale v Dun.Strede rozhodovali L.Jánošíková a G.Balogh.

Priebeh zápasu :  2:0,3:2,8:4,9:7,12:8,17:9 - 20:10,23:13,24:16,26:20,30:22,32:27.

Zápas dvoch rozdielnych polčasov. V prvom sme predviedli nevýrazný výkon, s absolútne neprijateľnou benevolenciou

v obranných činnostiach. Boli sme zrelý akurát tak na prefackanie. Polčasový vietor v kabíne evidentne zabral,

na ihrisko prišiel úplne nový tím. Výrazne sme zlepšili obrannú činnosť, domácim sme už nedovolili urobiť výraznejší

náskok a postupne sme sťahovali rozdiel v skóre. Dokonca sme poslednú 5minútovku vyhrali 5:2, ale na viac sme už

nemali čas. Škoda, pretože v závere zápasu sme mali navrch aj kondične. A to sme žiaľ na zápas cestovali bez 3 maródiek -

Mici, Eriky a Sofie. Takže záverečné hodnotenie zápasu, škoda výkonu v prvom polčase, dnes sme v tomto zápase mohli

reálne uspieť. Pochvala za druhý polčas dievčatá :)

MŠK Dunajská Streda - FHT Košice   31 : 18 ( 18 : 8 ), 1.liga staršie dorastenky,

Góly Košice : Kovalčíková Stela - Kundrátova Saša 6/2, Bílá Daniela 5, Repčíková Viki 3, Vargová Nikola 2,

Kelbelová Kamila 2/1, Domaničová Veronika, Boldižárová Katka, Sýkorová Daniela, Sýkorová Simona.

7m hody : 5/2 - 5/3,   Vylúčené : 1 - 3.

Priebeh zápasu : 3:1,6:2,10:2,13:4,16:6,18:8 - 21:9,26:10,29:10,31:12,31:15,31:18.

Dosť podobný priebeh ako prvý zápas, vstup do zápasu so zbytočným rešpektom voči súperovi. Ako tak sme sa prebrali

v záverečnej 10minútovke prvého polčasu. Začiatok druhého polčasu sme opäť zaspali, domáce pridávali gól za gólom,

a v 47.minúte to už vyzeralo dosť zle 30:11. Tam sa však domáci gólostroj zasekol, záverečné 13 minútovku sme vyhrali

7:1. Tak sme aspoň trochu upravili záverečné skóre zápasu. Celkove musíme pochváliť dnešnú zostavu starších doriek,

za pestrú hru a hlavne za bojovnosť do konca zápasu ! Na toto sa dalo pozerať :)