Staršie žiačky pokračujú vo viťaznom ťažení...

FHT Košice - ŠŠK Bernolákova Košice   33 : 16 ( 17 : 7 ), Krajské majstrovstvá staršie žiačky.

Góly FHT Košice : Horňáková Emma 1/1, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 12, Vargovičová Katka 6, Štefanovová Sára 5,

Turcsányiová Timea 4, Filipová Petra 4, Tomčovčíková Emma 1, Mišková Eliška, Goldírová Viki , Vargová Sofia, Takáčová Klaudia,

Geregová Veronika, Štefanisková Táňa, Bertová Viki, Ňochová Saša.

7m hody : 1/1 - 5/2,   Vylúčené : 3 - 0,   V Multihale rozhodovala M.Soláriková pred 50 divákmi.

Priebeh zápasu : 6:1,10:2,15:3,17:5,17:7-17:10,19:13,24:14,28:16,33:16.

Najprv začneme gratuláciou dievčatám, víťazstvo zaslúžené a potvrdilo ich aktuálne skvelú formu:)

A teraz k zápasu, môžeme ho rozdeliť na 3 časti - úvod-stred-záver. V úvode sme nastúpili so základnou šestkou, ktorú sme po

15 minútach vymenili za mladšiu radu. Tejto ešte chýba viac sebavedomia a dravosti, a pokračovali aj po prestávke, preto to výrazné

zníženie zápasového skóre. Záverečných 15 minút sa k slovu dostal opäť základ, a prítomným divákom dievčatá ukázali krásu

hádzanej. Záverečnou bodkou našej peknej hry bol krásny gól Lujzy z 9m po čase :)