Sympatický výkon dorasteniek v Nitre...

UDHK Nitra - FHT Drábova Košice   27 : 16 (14 : 6), v 1.lige mladších dorasteniek.

Góly Košice : Mikulová Hilda - Kundrátova Alexandra 6/1, Fotulová Lujza 3/3, Takáčova Sofia 3,

Čonková Izabela 2, Vargová Erika 1, Vargovičová Katka 1, Domaničová Veronika, Kelbelová Kamila,

Štefanovová Sára, Filipová Petra, Čatlošová Sára.

7m hody : 3/3 - 6/4,   Vylúčené : 4 - 2,

V Mestskej hale v Nitre pred 30 divákmi rozhodovali Dvorský P. a Štefanová A.

Priebeh zápasu : 3:1,5:2,8:2,10:3,12:5,14:6 - 15:8,17:11,19:12,21:12,26:13,27:16.

Pre naše dievčatá je každý súper ťažký,najmä ten z čela tabuľky. Preto tie nesmelé začiatky zápasov.

Dnes sme však začali na súpera v tlaku, a keby sme premenili všetko, čo sme si vypracovali, výsledok

by vyzeral oveľa oveľa lepšie. Veď len sama Iza vošla v úvodnej 10minútovke 4x sama na bránkovisko.

Tréner domáceho celku na náš tlak, aj keď bezgólový reagoval skorým oddychovým časom. Škoda, že sme

v prvom polčase vložili do priebehu zápasu hluchú 10minútovku, pretože záver polčasu sme hrali s domácimi

5:4. V začiatku druhého polčasu sme tlak vystupňovali, a v 37.minúte sme stiahli polčasové skóre z 8 na 5 gólov.

Na 15:10, a domáce opäť brali TTO. Opäť sme si dovolili luxus, hluchých 10 minút, ale záverečných 6 minút

zápasu patrilo našim dievčatám, zmenili sme herný systém, uhrali sme 5:5, celkove II.polčas 13:10.

Pravidelným striedaním hráčok sme udržali tempo hry, dievčatá do toho dali úplne všetko, v bráne sa

v druhom polčase skvelo chytila Hilda. Dnes sme mali z výkonu našich dievčat naozaj veľkú radosť !