V Prešove zima...

ŠŠK Prešov "B" - FHT Košice   5 : 22 ( 3 : 8 ), Krajské majstrovstvá mladšie žiačky,

Góly Košice : Dobosyová Simona - Geregová Veronika 7, Takáčová Klaudia 5, Štefanisková Táňa 4/1,

Ňochová Alexandra 4/1, Tomčovčíkova Emma 2, Franková Viki, Kendiová Viki, Hlavatá Nikola,

Bertová Viki, Géczyová Nela.

7m hody : 2/2 - 2/2,   Vylúčené : 0 - 0,   V Hale Baštová v Prešove.

Priebeh zápasu : 0:3,2:4,2:6,3:8 - 3:12,4:15,4:16,5:22.

Dievčatá nás potešili nielen víťazstvom, ale hlavne svojim výkonom. Najmä v druhom polčase hrali nebojácne

a sebavedomo. Konečne sme ich videli vnikať do súperovej obrany, kde zakončovali gólom. A pridali aj streľbu spoza

deviatky z výskoku. Gratulujeme dievčatá :)

ŠŠK Prešov - FHT Košice   32 : 20 ( 15 : 10 ), Krajské majstrovstvá staršie žiačky,

Góly Košice : Dobosyová Simona - Štefanovová Sára 5, Vargovičová Katka 4, Turcsányiová Timea 4, Fotulová Lujza 4,

Vargová Sofia 2, Mišková Eliška 1, Goldírová Viki, Tomčovčíkova Emma, Geregová Veronika, Takáčová Klaudia.

7m hody : 1/1 - 1/0,   Vylúčené : 0 - 0,

Priebeh zápasu : 5:1,5:5,10:6,10:9,12:9,15:10 - 20:11,25:12,28:1330:15,32:20.

V zápase starších žiačok sme začali vo veľkom nasadení, že domácim bolo chvíľami horúco, ale postupne sme vychladli,

a nielen v hale bola poriadna zima, ale aj náš dnešný výkon postupne zamrzol :(

Škoda, pretože v prvom polčase sme boli domácim úplne vyrovnaným súperom, ale to čo sme ne"predviedli" v druhom

polčase bola chvíľami katastrofa.

ŠŠK Prešov "A" - FHT Košice   21 : 12 ( 12 : 9 ), Krajské majstrovstvá mladšie žiačky,

Góly Košice :  Dobosyová Simona - Geregová Veronika 5, Takáčová Klaudia 2, Štefanisková Táňa ,

Ňochová Alexandra 1, Tomčovčíkova Emma 2, Bertová Viki 2, Franková Viki, Kendiová Viki, Hlavatá Nikola,

Géczyová Nela.

7m hody : 3/2 - 1/0,   Vylúčené : 0 - 0,

Priebeh zápasu : 3:2,5:3,7:6,9:9,12:9 - 13:10,15:10,16:12,21:12.

Domáce boli favoritom zápasu, ale naše dievčatá ho v prvom polčase potrápili trochu viac ako čakali.

Aj keď sme v druhom polčase nestíhali, dnes mladšie chválime :)