Víťazná bodka za týmto týždňom...

FHT Drábova Košice - Iuventa Michalovce B   29 : 25 (15 : 16), Regionálna súťaž starších žiačok.

Góly Košice : Horňákova Emma - Fotulová Lujza 8/3, Vargovičová Katka 5/1, Turcsányiová Timea 5,

Takáčová Sofia 5, Štefanovová Sára 3, Kelbelová Kamila 2, Filipová Petra 1, Mišková Eliška,

Vargová Sofia, Čatlošová Sára, Sýkorová Daniela, Sýkorová Simona.

7m hody : 4/4 - 5/4,   Vylúčené : 6 - 2.

V Multihale v Košiciach pred 50 divákmi rozhodoval L.Dzurja.

Priebeh zápasu : 3:3,8:5,11:8,13:12,15:16-19:17,26:19,26:21,29:25.

Záverečným víťazstvom v poslednom zápase sme dali bodku za "anglickým supertýždňom".

Staršie žiačky hrali v stredu víťazný zápas na Bernolákovej, dnes doma s Michalovcami, ale ešte včera

sedem hráčok tohto tímu vypomáhalo dorastenkám v Nitre. Zato, že úspešne absolvovali náročnú

trojzápasovú dávku im patrí vďaka. V zápasoch odovzdali všetko, a môžeme konštatovať, že herná fazóna

tímu je aktuálne v sezónnom vrchole. Dúfajme, že nám z nej ostane aj na najbližší víkend na turnaji

v Poľsku.

Na dnešný zápas sme nastúpili koncentrovane, vedeli sme, že tento fyzicky nižší súper je individuálne,

veľmi aktívny a bude hrýzť po celý zápas. Do 20.minúty prvého polčasu sme mali zápas pod kontrolou,

vypracovali sme si až 4 gólový náskok, ale poslednú päť minútovku sme elegantne prenechali hostkám. V druhom polčase

sme už nič nenechali na náhodu, a postupne sme budovali rozhodujúci rozdiel v zápase.V 15.minúte sme dokázali ujsť

až na rozdiel 7 gólov a do konca zápasu sme už kontrolovali hru. Zápas hodnotíme ako veľmi dobrý z našej strany !

Dievčatá gratulujeme !

FHT Drábova Košice - Iuventa Michalovce A   7 : 41 ( 4 : 18), v Regionálnej súťaži mladších žiačok.

Góly Košice : Dobosyová Simona - Tomčovčíkova Emma 4, Geregová Veronika 2, Bertová Viki 1,

Hlavatá Nikola, Takáčová Klaudia, Štefanisková Táňa, Klériová Anita, Franková Sofia, Kollárova

Katka, Kundrátova Ester.

7m hody : 0/0 - 2/2,   Vylúčené : 0 - 0.

Priebeh zápasu : 0:5,0:8,0:10,4:18 - 4:25,5:30,5:36,7:41.

V zápase proti vedúcemu tímu súťaže sme mali možnosť ukázať divákom všetko, čomu sa venujeme

na tréningu. Ale žiaľ boli sme od toho veľmi ďaleko. Opäť sme hrali v obrovskom kŕči, a sami sme si boli

najväčším súperom. Určite očákavame viac najmä od starších a skúsenejších dievčat. Najbližšiu možnosť

budeme mať už túto stredu v zápase na Bernolákovej. Verme, že naše najmenšie zaberú !