Fantastický zápas dorasteniek v Stupave...

HC Tatran Stupava / Malacky - FHT Drábova Košice   18 : 17 ( 7 : 12 ), v 1.lige mladších dorasteniek.

Góly Košice : Mikulová Hilda - Fotulová Lujza 6/4, Kundrátova Saša 4, Čonková Iza 3, Vargová Erika 2, Turcsányiová Timea 2,

Boldižárová Katka, Takáčová Sofia, Filipová Petra, Domaničová Veronika, Horňáková Emma, Čatlošová Sára.

7m hody : 5/3 - 4/4,   Vylúčené : 2 - 2.

Priebeh zápasu : 1:2,2:4,4:6,5:7,6:10,7:12 - 10:13,11:14,12:15,13:15,14:15,18:17.

V Školskej hale v Stupave pred 20 divákmi rozhodovali P.Haščík a A.Rondoš.

Dnes sme prišli nie o jeden, ale o oba body. Veľká škoda, pretože za dnešný výkon patrili našim dievčatám úplne

zaslúžene oba body ! K dnešnému obdivuhodnému výkonu našich hráčok prispelo nielen bojovné srdce, ale aj

trochu šťastia. A ten maličký kúsok nám v samotnom závere zápasu chýbal :(

Zostavu sme trochu obmenili oproti minulému týždňu, a výrazne to pomohlo. Počas celého zápasu sme určovali tempo hry.

Dnes nebolo extra rýchle, ale bolo veľmi účinné, pôsobilo trochu uspávajúco, ale práve vtedy naše spojky udreli. Domáce si

s našou obranou najmä v prvom polčase vôbec nevedeli rady,  a podobne ako v Nitre sme boli veľmi dôrazní.

A keď to nechytila obrana, tak v bráne dnes excelovala Hilda. Naše vedenie sme upevnili v závere prvého polčasu

na rozdiel 5 gólov. V druhom polčase sme pokračovali v našej hre, ale prestali sme gólovo zakončovať.

Napriek tomu sme stále udržiavali naše vedenie v zápase, hráčky na ihrisku aj na lavičke hrali v neuveriteľne

pozitívnej eufórii. Domáce sa prvýkrát v zápase dotiahli na remízu 4min. pred koncom, na to pohotovo odpovedala

gólom Lujza. Za remízového stavu išli domáce prvýkrát do vedenia 25sek. pred koncom zápasu na 17:16.

Okamžite sme brali time out, na ihrisko išla siedma hráčka, a 4sek. pred koncom fantasticky zakončila z krídla Erika.

Po okamžitom návrate našej brankárky a rýchlom strede domácich sme žiaľ nedostatočne prikryli hráčku na krídle a tá

2sek. pred koncom víťazne zakončila. Škoda, ale dnes dievčatá palec hore !!!