Z Trenčína sme chceli viac...

HK AS Trenčín - FHT Drábova Košice   29 : 17 ( 14 : 10 ), 1.liga mladších dorasteniek.

Góly Košice : Mikulová Hilda - Micová Zuzana 4/2, Čonková Iza 2, Fotulová Lujza 2/1, Filipová Petra 2,

Čatlošová Sára 2, Kelbelová Kamila 1, Turcsányiová Timea 1, Štefanovová Sára 1, Boldižárová Katka 1,

Takáčová Sofia 1, Domaničová Veronika, Vargová Erika, Vargovičová Katka, Vargová Sofia, Horňáková Emma.

7m hody : 7/5 - 4/3, Vylúčené : 2 - 5.

Priebeh zápasu : 1:2,4:4,8:4,10:6,10:9,14:10 - 16:11,18:12,21:13,23:14,26:16,29:17.

V Mestskej hale v Trenčíne pred 20 divákmi rozhodovali  Štefanová A. a Jablončíková J.

Pred polrokom by sme takýto výsledok brali, dnes sa trénerom úplne oprávnene málil. Posledný mesiac sa vezieme

na veľmi pozitívnej vlne, a podobný výkon sme očakávali aj v Trenčíne. Prvý polčas sa nám to aj darilo, ale stále sme

cítili, že by sme mohli byť oveľa dravejší v ťahu na bránku, nehovoriac o obrane. Tá bola v sobotu úplne nedôrazná.

Prvý polčas ukázal kde je možná naša cesta v Trenčíne, ale okrem toho, že dnes gól vsietili skoro všetky naše hráčky

sme sa nedokázali viac presadiť proti obrane domácich. Ku konečnému úspechu bol len 1.polčas málo. Pre dorastenky to dnes

bol predposledný zápas v sezóne. Posledné kolo nás čaká v Prešove 13.5.2017.