F4 Slovenský pohár v Bardejove...

Vyvrcholenie domácej hádzanárskej pohárovej súťaže, ktoré sa nemohlo uskutočniť v marci, pozná už svoj nový termín. Slovenský pohár mužov i žien 2019/2020 sa uskutoční počas posledného augustového víkendu: 29. – 30. augusta 2020. Opäť sa bude hrať formátom turnaja Final 4 a po lanskej premiére znovu v rovnakom termíne na jednom mieste v oboch kategóriách. Dejisko zostalo nezmenené a najlepšie slovenské družstvá bude hostiť tak, ako bolo pôvodne určené, Bardejov. Vlani sa o trofeje bojovalo v Košiciach.

Ešte v decembri 2019 v bratislavskom sídle SZH vyžrebovali semifinálové dvojice na podujatí Final 4. V kategórii žien bude priamo do semifinále nasadený obhajca prvenstva Iuventa Michalovce bojovať s HK Sokol Bánovce nad Bebravou. Druhú dvojicu utvoria ŠŠK Prešov a HK Slovan Duslo Šaľa.
V Slovenskom pohári mužov, v ktorom sa medzi najlepšie kvarteto prebojovali tri rovnaké tímy ako pred rokom, dal semifinálový žreb dokopy obhajcu víťazstva MŠK Považská Bystrica s MHC Štart Nové Zámky a Tatran Prešov s HKM Šaľa.

Turnaj Final 4 Slovenského pohára mužov (29. – 30. 8. 2020, Bardejov):

sobota 29. augusta 2020 – semifinále:
HKM Šaľa – Tatran Prešov
MHC Štart Nové Zámky – MŠK Považská Bystrica
nedeľa 30. 8. – finále:
víťazi semifinálových zápasov

Turnaj Final 4 Slovenského pohára žien (29. – 30. 8. 2020, Bardejov):
sobota 29. augusta 2020 – semifinále:
Iuventa Michalovce – HK Sokol Bánovce nad Bebravou
ŠŠK Prešov – HK Slovan Duslo Šaľa
nedeľa 30. 8. – finále:
víťazi semifinálových zápasov