2.turnaj prípraviek vo Vranove...

Dnes sa vo Vranove v nafukovacej hale stretlo 7 tímov hádzanárskych prípraviek na 2.turnaji Regionálnych majstrovstiev.

Systémom každý s každým sa na 2 ihriskách odohralo 21 zápasov. Najbližšie sa tímy Východu stretnú o 2 týždne v Bardejove.

Naše dievčatá začali turnaj vo veľkom štýle, vranovčankám nedali v prvom polčase žiadnu šancu a zaslúžene sme viedli 6:1,

ale ako sme dokázali prehrať druhý polčas 8:1, doteraz nedokázali tréneri pochopiť. Takmer navlas podobný bol zápas s Bardejovom.

Viedli sme 3:1, nepremenili sme spústu šancí, ale druhý polčas bol opäť ako zo sna, prehrali sme ho 7:2.

Celkove musíme dievčatá pochváliť, a v bránke sa skvelo predviedla Rebeka.

Naše zápasy : FHT Košice - Vranov 7:9 (6:1), - Bardejov 5:8 (3:1), - Prešov 2 12:11 (6:5), - Prešov 1 6:7 (2:3), - Michalovce 1 8:3 (6:0),

- Michalovce 2 16:0 (8:0).

Góly Košice : Antoníkova Rebeka - Geregová Veronika 20, Štefanisková Táňa 15, Takáčová Klaudia 15, Forgáčova Viktória 4, Klériová Anita 1,