Aj z bodu máme radosť...

FHT Košice - ŠŠK Bernolákova Košice   13 : 13 (7:4), v Krajských majstrovstvách mladších žiačok.

Góly FHT : Mikulová H. - Bílá D. 10/2, Fotulová Lu. 2, Šebová Z. 1, Vargová E., Kutašová R., Mišková E., Čonková I.

Priebeh zápasu : 3:1,4:1,6:2,7:4,9:7,10:9,12:10

7m hody : 3/2 - 1/1   Vylúčené : 1 - 3   Hádzanárska hala Košice, 50 divákov

Aj keď musíme priznať bod sme vlastne stratili. Mali sme opäť skvelý začiatok, ktorý sme v 18 minúte upravili na 7:2, ale trochu ľahkovážnosťou pri ďalších zakončeniach, a v závere polčasu inkasovaní 2 gólov, odchádzali do šatní za stavu 7:4. Stále sa nič nedialo, pretože v 6 minúte druhého polčasu sme stále viedli o 3 góly, 10:7. Bol to zápas dvoch deviatok, hráčok s číslom 9. Naša Daniela Bílá (10 gólov)a na súperovej strane Karin Bořiková (11 gólov) boli gólostrojmi v zápase. Napriek celoplošnej osobnej obrane súperovej deviatky Erikou Vargovou sme jej stále nechávali dostatok priestoru na nekompromisné zakončovanie hlavne z priestoru deviatky. Súper sa za celý zápas nedostal do vedenia, a záverečné vyrovnanie skóre mu prinieslo bod. Chybou bolo, že sme sa postupne prispôsobili ospalej hre Bernolákovej, a prestali hrať svoju hru. Zápas im uhrala 1 a pol hráčka, a ak by sme hrali len tak ako v stredu v Michalovciach, súpera by sme jednoznačne deklasovali pretože rozdiel v kvalite je evidentný. Škoda, musíme sa zo zápasu poučiť a ideme ďalej.