K víťazstvu nám chýbalo málo...

FHT Košice - Tatran Stupava/ Malacky   24 : 26 ( 11 : 10 ), 1.liga mladších dorasteniek.

Góly Košice : Horňáková Emma, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 15/6, Štefanovová Sára 3,

Vargovičová Katarína 2, Vargová Erika 1, Turcsányiová Timea 1, Boldižárová Katarína 1,

Čatlošová Sára 1, Takáčová Sofia, Goldírová Viktória, Domaničová Veronika, Kelbelová Kamila,

Micová Zuzana, Vargová Sofia.

7m hody : 7/6 - 11/8,   Vylúčené : 5 - 6,   V Hádzanárskej hale pred 50 divákmi rozhodovali Daňo J. a Vydra I.

Priebeh zápasu : 2:2,4:4,5:6,7:6,9:8,11:10 - 12:12,14:14,16:17,18:19,20:23,24:26.

Zápas sme odštartovali veľmi dobre, a až do 50.minúty sme udržiavali vyrovnaný stav zápasu. Po niekoľkých chybách

sme 10 minút pred koncom zápasu umožnili hostkám ísť do vedenia o 3 góly. V samotnom závere zápasu sme zabojovali

a v poslednej minúte sme znížili na rozdiel 1 gólu. Žiaľ inkasovali sme a záverečných 12 sekúnd už bolo málo na zmenu skóre.

Dnes k 15 gólovej Lujze chýbali ďalšie strelkyne. Škoda, pretože zápas rozhodla obrana a tam bolo proti nám odpískaných

až 11 sedmičiek !!!

FHT Košice - Tatran Stupava/ Malacky   18 : 42 ( 10 : 20 ), 1.liga staršie dorastenky.

Góly Košice : Kovalčíkova Stela - Vargová Erika 8/1, Repčíkova Viktória 4, Micová Zuzana 3,

Vargová Nikola 2, Čatlošová Sára 1, Kelbelová Kamila, Sýkorová Daniela, Sýkorová Simona.

7m hody : 4/1 - 8/4,   Vylúčené : 5 - 2,

Priebeh zápasu : 1:4,3:7,4:9,6:12,8:15 - 11:24,13:25,15:32,15:37,17:40,18:42.

Dievčatá to nevzdávajú, aj keď to nie je ľahké. Keďže tím ostáva pokope aj v budúcej sezóne,

tieto zápasy nám len pomôžu. Dnes excelovala Erika !