Derby Košice - Prešov...

FHT Drábova Košice - Bemaco Prešov "A"   9 : 18 ( 9 : 11 ), mladšie žiačky Regionálne majstrovstvá.

Góly Košice : Praženicová M., Dobosyová S. - Fotulová Lu. 6/1, Turcsányiová T. 2, Mišková E. 1, Filipová P.,

Štefanová S., Horňákova E., Vargovičová K., Goldírova V., Vargová S., Franková V., Geregová V., Bertová V.,

Štefanisková T.

7m hody : 2/1 - 7/5,   Vylúčené : 3 - 1, Rozhodovali Žec Marcel a Solárikova Mariana v Multihale pred 80 divákmi.

Priebeh zápasu : 1:4,5:4,8:9,9:11-9:13,9:13,9:14,9:18.

Zápas prvých dvoch tímov tabuľky priniesol aj dnes veľmi napínavý súboj. Žiaľ na záver sa opäť tešili

z víťazstva hosťujúce hráčky. A vôbec to nemuselo takto byť. V úvode sme opäť nechali priestor na prienik

prešovčankám. Viedli 3:0, a podobne ako na jeseň, aj dnes sme v úvode nevedeli kam skôr skočiť.

Ale veľmi rýchlo sme sa vrátili do hry, a v priebehu 5 minút sme otočili z 1:4 na 5:4.

Tu sme predviedli vynikajúcu 10minútovku, ale v závere polčasu sme dali opäť priestor

vyniknúť súperovi. Druhý polčas sme vôbec nezvládli, za celý polčas sme nevsietili gól.

Naše spojky boli dnes takmer neviditeľné. V 2.polčase bola dokonca 10 minútova fáza keď

ani jeden zo súperov nedokázal skórovať. K úspechu nám dnes niečo do plusu chýbalo,

a žiaľ opäť konštatujeme, že v tejto sezóne je to len jeden taký ťažký zápas.

Za snahu dievčatá chválime :)

FHT Drábova Košice - Bemaco Prešov   19 : 30 ( 7 : 13 ), staršie žiačky.

Góly Košice : Sieber S. - Kundrátova A. 5/4, Micová Z. 3, Čonková I. 3/1, Boldižárova K. 3, Vargová E. 2,

Kelbelová A. 2, Čatlošová S. 1, Polyaková M., Takáčova S., Vašková I., Sýkorová D.

7m hody : 6/5 - 2/1,   Vylúčené : 1 - 1,

Priebeh zápasu : 2:1,5:4,6:7,6:9,7:13-8:17,9:21,12:24,17:28,19:30.

Tento zápas bol pre nás jednou z posledných možností prebojovať sa do prvej štvorky.

Žiaľ nepodarilo sa, a aj keď snaha bola, ale určite k tomu prispela aj únava zo včerajšieho

zápasu dorasteniek. K zápasu, vysoký rozdiel v skóre nezodpovedá stavu na palubovke.

Súpera podržala spojka, so 14 gólmi najlepšia strelkyňa zápasu. My sme veľa lôpt postrácali,

a chybovali sme najmä v obrane. Väčšinu polčasu sme viedli, v závere sme prepustili iniciatívu

hostkám. Súper veľmi rýchlo zvýšili náskok a ten si udržal do konca. Záverečných 10 minút sme nasadzovali

7 hráčku do poľa a dokázali sme sa presadiť v útoku. Dievčatá si za nasadenie počas víkendu zaslúžia

pochvalu !

FHT Drábova Košice - Bemaco Prešov "B"   19 : 10 ( 5 : 4 ), mladšie žiačky.

Góly Košice : Dobosyová S., Praženicová M. - Fotulová Lu. 6, Turcsányiová T. 4/1, Štefanovová 3, Mšková E. 2,

Goldírova V. 1, Vargovičová K. 1, Filipová P. 1, Horňákova E. 1, Vargová S., Franková V., Štefanisková T.,

Geregová V., Turcsányiová L., Bertová V.

7m hody : 1/1 - 3/3,   Vylúčené : 3 - 0,

Priebeh zápasu : 2:2,3:3,4:4,5:4-10:5,14:7,15:7,19:10.