1.máj sme oslávili prácou...

FHT Košice - ŠŠK Prešov B   16 : 3 ( 13 : 2 ), Regionálna súťaž mladšie žiačky,

Góly Košice : Dobosyová Simona - Tomčovčíkova Emma 5, Geregová Veronika 4, Ňochová Saša 3,

Takáčova Klaudia 2, Štefanisková Táňa 1, Bertová Viktória 1, Franková Viktória, Kendiová Viktória,

Timková Timea, Máthé Anna.

7m hody : 1/0 - 2/1,   Vylúčené : 1 - 0,   V Hádzanárskej hale pred 100 divákmi rozhodovala M.Solárikova.

Priebeh zápasu : 3:1,7:1,8:2,13:2 - 14:3,15:3,16:3,16:3.

Proti mladším hráčkam, ale s veľmi dobrým pohybom, sme od začiatku nastúpili veľmi aktívne a prejavilo

sa to v našom zakončovaní. Dobre sme pracovali aj v obrane, za ktorou stála s istotou Simona.

Dievčatá nám urobili radosť ! Gratulujeme !

FHT Košice - ŠŠK Prešov    25 : 27 ( 11 : 15 ), Regionálna súťaž staršie žiačky,

Góly Košice : Horňáková Emma, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 10/3, Turcsányiová Timea 6,

Štefanovová Sára 4, Goldírová Viktória 2, Vargovičová Katarína 2, Tomčovčíkova Emma 1, Vargová Sofia,

Takáčová Klaudia, Geregová Veronika.

7m hody : 3/3 - 2/2,   Vylúčené : 2 - 1,

Priebeh zápasu : 4:3,5:5,6:10,9:14,11:15 - 12:19,13:20,17:23,21:25,25:27.

Na tento zápas sme sa veľmi tešili, a aj sa nám podarilo zápas veľmi dobre naštartovať. Škoda, že to trvalo

len 20 minút, záver polčasu sme už nezvládli. Úplne zle sme začali polčas druhý. vedúci tým súťaže sme

nechali ujsť až na 8 gólov. A to sa sťahuje veľmi ťažko...Napriek tomu sme začali rozdiel v skóre postupne

zmenšovať, čo bol skôr zázrak, ale takmer sa to podarilo. Na viac sme už nemali čas, ale chybu sme urobili

na začiatku druhého polčasu...Škoda, ale hráme ďalej.

Ďakujeme prítomným priaznivcom za fantastickú kulisu ! Viac než 100 divákov na žiackom zápase, skvelé !

FHT Košice - ŠŠK Prešov A   11 : 19 ( 6 : 8 ), Regionálna súťaž mladšie žiačky,

Góly Košice : Dobosyová Simona - Tomčovčíkova Emma 3, Takáčova Klaudia 3, Geregová Veronika 2,

Ňochová Saša 1, Štefanisková Táňa 1/1, Bertová Viktoria 1, Franková Viktória, Timková Timea, Máthé Anna.

7m hody : 1/1 - 1/0,   Vylúčené : 1 - 0.

Priebeh zápasu : 2:1,5:3,5:5,6:8 - 6:12,6:13,7:14,11:19.

Aj zápase s prešovským áčkom sme pokračovali v dobrej hre, a polčas sme držali vyrovnané skóre.

Ale postupne sa prejavil u našich dievčat úbytok síl a favorit zápasu nám postupne ušiel.

Za dnešok chválime naše mladšie žiačky !