Derby zápas starších žiačok...

ŠŠK Bernolákova Košice - FHT Drábova Košice   16 : 31 ( 8 : 14 ), Regionálne majstrovstvá staršie žiačky

Góly FHT Košice : Sieber S., Praženicová M. - Kundrátova A. 7/3, Vargová E. 5/1, Takáčova S. 5, Boldižárova K. 3, Fotulová Lu. 3,

Čonková I. 2/1, Čatlošová S. 2, Filipová P. 1, Mišková E. 1, Micová Z. 1, Sýkorová D. 1, Polyaková M., Vašková I., Sýkorová S., Vargovičová K.

7m hody : 2/2 - 8/5,   Vylúčené : 3 - 0,   Rozhodovala M.Solárikova v Handball Aréne na Bernolákovej ul.

Priebeh zápasu : 1:2,3:6,4:9,5:11,8:14-13:18,13:20,13:25,15:26,16:31.

V dnešnom predohrávanom zápase starších žiačok privítal naše dievčatá bojujúce o prvú štvorku, ambiciózny súper z Bernolákovej.

Možno si naše dievčatá mysleli, že to domáce vzdajú sami, pretože hlavne prvý polčas bol z našej strany nemastný-neslaný. Bojovali sme

však hlavne sami so sebou, a množstvom nepremenených príležitostí a lacných strát lôpt. Aj preto sme sa nedokázali odtrhnúť od domáceho celku,

až do 5.minúty druhého polčasu na viac ako 5 gólov. Pomohlo prestriedanie a v záverečnej 20minútovke sme vsietili 13 gólov, kým domáce len 3.

Zrýchlili sme prechod do útočnej fázy, výrazne zlepšili obranu a ukázali sme aspoň trochu z toho čo vieme hrať. Gratulujeme !!!

Na Bernolákovu sa vrátime ešte v piatok, keď nás privítajú mladšie žiačky. Zápas začína o 15:20 hod.