Dnes to žiačkam vôbec nevyšlo...

Iuventa Michalovce A - FHT Košice   47 : 2 ( 23 : 1 ), Regionálna súťaž mladších žiačok,

Góly Košice : Géczyová Nela, Hrbáňova Julka - Dubovská Lea 1/1, Lisiková Betka 1/1, Kučmášova Kika, Sedlákova Natália,

Vargová Lea, Kovalčíkova Lea, Popíkova Natália.

7m hody : 0/0 - 2/2,   Vylúčené : 0 - 0, V Chemkostav Aréne rozhodoval Mi.Harman.

Priebeh zápasu : 7:0,15:1,20:1,23:1 - 28:1,31:1,38:2,47:2.

Naše najmladšie hráčky dnes vošli do "jamy levovej" k najsilnejšiemu súperovi. Kým sme sa prebrali k životu, bolo 7:0.

Tréner hostí postupne vybral oba oddychové časy, a trochu to pomohlo zastaviť tlak domácich hráčok. Keď sme sa stihli

vrátiť do obrany, boli sme schopný otupiť útočnú snahu Michaloviec. Inak to bol len súboj domácich hráčok v brejku

a našich brankárok. A v útoku sme sa veľmi ťažko presadzovali proti fyzicky väčším hráčkam.

Ale bojovnosť na našej strane tam bola :)

Iuventa Michalovce B - FHT Košice   35 : 28 ( 10 : 12 ), Regionálna súťaž starších žiačok,

Góly Košice : Hrbáňova Julka, Géczyová Nela - Vaľková Kamila 11, Lorencová Ema 11/4, Takáčova Klaudia 4/1,

Štefanisková Táňa 3, Čonková Sofia 1, Pálfiová Jana 1, Kmecová Kamila, Dubovská Lea, Sedlákova Natália,

Lisiková Betka.

7m hody : 4/2 - 5/5,   Vylúčené : 3 - 1,

Priebeh zápasu : 4:3,5:6,6:9,6:11,10:12 - 16:15,18:17,25:20,30:24,35:28.

Zápas starších žiačok sa dnes premenil žiaľ na jedno fiasko. Určite sme k zápasu neprístúpili tak ako by sme mali,

najmä pri skúsenostiach nášho základu. Z našej strany bol vlažný až pohodlný už vstup do zápasu. Postupne sme

zápas dostali pod svoju kontrolu a v 21.minúte sme upravili skóre na 11:6. Žiaľ záver polčasu sme opäť vypustili.

Vstup do druhého polčasu sme ešte udržali do 37.minúty, ale potom naše dievčatá definitívne "odišli" zo zápasu.

Takto nemôže vyzerať naša hra na ihrisku ! Treba sa z toho vážne poučiť !