Dobrý výkon proti Trenčínu...

FHT Drábova Košice - HK AS Štart Trenčín   13 : 23 ( 5 : 10 ), v I.lige mladších dorasteniek.

Góly Košice : Mikulová Hilda - Kundrátova Saša 3/2, Micová Zuzana 3, Turcsányiová Timea 2, Šebová Zuzana 1,

Kelbelová Kamila 1, Čonková Izabela 1, Fotulová Lujza 1/1, Boldižárova Katka 1, Kelbelová Sandra, Vargovičová

Katka, Vargová Erika, Štefanovová Sára, Filipová Petra, Takáčova Sofia, Čatlošová Sára.

7m hody : 6/3 - 7/5,   Vylúčené : 8 - 6,   V Hádzanárskej hale pred 100 divákmi rozhodovali M.Harman a M.Harman.

Priebeh zápasu : 1:1,2:2,2:3,3:6,4:7,5:10-6:11,7:12,10:13,10:16,13:20,13:23.

Konečný rozdiel v skóre je určite krutý, pretože rozdiel na ihrisku až taký veľký nebol. Ale tak isto sme mohli tento

zápas aj vyhrať, ale to by sme museli nekompromisne premieňat všetky šance, ktoré sme si vypracovali. A tu nám

niekedy chýbal potrebný kľud a skúsenosti pri zakončení. Inak pochvala pre celý tím za výkon a bojovnosť,

a záverečný potlesk od divákov si dievčatá úplne zaslúžili.

Poďme postupne. Úvodnú šestku hráčok sme pre choroby v priebehu týždňa museli trochu obmeniť, ale aj tento základ

veľmi dobre zvládol nástup do zápasu. Veď ešte v 10.minúte sme držali remízový stav 2:2. Počas celého zápasu sme

predviedli vynikajúcu obranu, s ktorou si trenčanky často nevedeli poradiť. Ešte 5 minút pred koncom polčasu sme držali

stav 5:8, keď nám záver celkom nevyšiel. V druhom polčase sme nechali hostky ujsť na rozdiel 6 gólov, ale neutíchajúcou

bojovnosťou sme v 16.minúte stiahli na 10:13, a prinútili sme trénera hostí vziať time-out. Ale odvtedy sme nechali Trenčín

ujsť až na rozdiel 8 gólov, keď sme ešte 5 minút pred koncom stiahli na rozdiel 6 gólov. Do konca zápasu sme už neskórovali,

aj keď sme to skúšali s nasadením 7 hráčky, ale to nám v sobotu vôbec nevyšlo, a súper skóroval do prázdnej brány.

Za sobotu pochvala za výkon, a v jesennej časti nás čaká už len doma Prešov v utorok 29.11..