Dobrý výkon v Malackách...

Strojár Malacky - FHT Košice   , 1.liga mladších dorasteniek,

Góly Košice : Pálfiová Jana, Géczyová Nela - Vaľková Kamila 8, Sedláková Natália 5, Košťálová

Barbora 1, Foltínová Natália, Valčová Andrea, Čonková Sofia, Grigová Alžbeta,

7m hody : 2/1 - 0/0,   Vylúčené : 2 - 1, Zápas rozhodovali Halámek D. a Novák Zoltán v Malackách.

Priebeh zápasu : 0:2,4:3,8:4,9:5,13:6,14:8 - 19:9,22:9,24:10,27:11,30:12,32:14.

Príjemné vystúpenie ešte stále sa rodiaceho tímu. Malo to hlavu aj pätu, a aj preto bol prvý polčas

celkom vyrovnaný. V druhom polčase sme umožnili domácim ujsť v dvoch vlnách na výraznejší rozdiel.

Strojár Malacky - FHT Košice   , 1.liga starších dorasteniek,

Góly Košice : Stařičná Zuzana, Ferienčíková Natália, Pálfiová Jana - Fotulová Lujza 14/6,

Juhásová Katarína 4, Štefanovová Sára 4, Vaľková Kamila , Košťálová Barbora 1, Vargovičová Katarína 1,

Grigová Alžbeta, Michaela Rojková.

7m hody : 4/4 - 6/6,   Vylúčené : 2 - 4,

Priebeh zápasu : 1:2,3:3,6:4,8:6,12:8,16:11 - 18:14,21:15,25:19,28:23,34:26.

Výkon starších doriek bol určite lepší než pred týždňom proti Prešovu. Je to hlavne postupným naberaním

v tréningovom procese, ale tiež zápasovou praxou. Domácim sme to nijako nezľahčili, naša obrana im spôsobovala

ťažkosti, ale v sumáre sme urobili viac chýb a preto Malacky vyhrali.