FHT Košice - Tatran Stupava   14 : 43 (9:28), 1.liga mladších dorasteniek,

zostava Košice : Lovašiová Tamara - Lisiková Alžbeta 5/2, Maxianová Laura 4,

Dubovská Lea 3, Kovalčíková Lea 2, Ondrejová Nina, Eperješiová Tamara, Čonková Sofia,

Turoczyová Sofia, Vargová Lea, Kalesi Christina,

7m hody : 5/2 - 4/2,   Vylúčené : 0 - 1,   V Hádzanárskej hale rozhodovali : M.Cibere a J.Jašek.

Do 10.minúty sme držali priebeh zápasu na dosah. Potom sa presadili skúsenejšie hostky.

Definitívne nás zlomili v prvej desaťminútovke 2.polčasu. Mali sme smolu na brankárskom poste.

Nela bola chorá,a Tamara začala skvelo, ale koncom 1.polčasu sa zranila. Veľmi dobre ju v bráne

zastúpila Nina Ondrejová.

FHT Košice - Tatran Stupava   17 : 29 (10:14), 1.liga staršie dorastenky,

zostava Košice : Pálfiová Jana - Vaľková Kamila 9/3, Turcsányiová Timea 4, Rojková Michaela 3,

Vargovičová Katka 1, Bertová Viki, Juhásová Katka, Kalesi Christina, Čonková Sofia, Eperješiová

Tamara.

7m hody : 4/3 - 2/1,   Vylúčené : 2 - 2,

Prvý polčas bol vyrovananý, len záver sme umožnili hostkám ujsť na 4 góly. V druhom polčase sme stratili

paru, a umožnili súperovi ujsť na 10 gólov. Síce sme ešte 10 minút pred koncom stiahli na rozdiel 7 gólov,

a do konca zápasu sme sa ešte naťahovali o každý gól, škoda záveru, keď sme Stupave umožnili