Domáca prehra s Michalovcami...

FHT Košice - Iuventa Michalovce B   9 : 10 ( 8 : 6 ), Regionálna súťaž mladšie žiačky,

Góly Košice : Dobosyová Simona - Tomčovčíkova Emma 7, Takáčová Klaudia 1, Štefanisková Táňa 1,

Franková Viktória, Ňochová Saša, Bertová Viktória, Géczyová Nela, Kendiová Viktória,

Vargová Lea, Franková Karolína.

7m hody : 1/0 - 2/2,   Vylúčené : 1 - 0, Rozhodovala M.Soláriková v Hádzanárskej hale pred 30 divákmi.

Priebeh zápasu : 2:1,3:2,4:3,5:3,8:6 - 8:8,9:10,9:10,9:10,9:10.

Ťažko je písať komentár k zápasu, ktorý si dievčatá sami dobabrú...Nie prvýkrát sa stalo, že po dobrom 1.polčase

prichádza druhopolčasová katastrofa. Súper bol pohyblivejší a my aj keď fyzicky väčší sme s  s tým nedokázali poradiť.

A keď dáme v druhom polčase len 1 gól na víťazstvo nemôžeme počítať. Určite chceme vidieť viac bojovnosti.

FHT Košice - Iuventa Michalovce A   20 : 21 ( 10 : 11 ), Regionálna súťaž staršie žiačky,

Góly Košice : Horňáková Emma, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 9, Vargovičová Katka 4, Turcsányiová Timea 4, Štefanovová Sára 2,

Vargová Sofia 1, Mišková Eliška, Tomčovčíkova Emma, Ňochová Saša, Bertová Viktória.

7m hody : 0/0 - 3/1,   Vylúčené : 2 - 0.

Priebeh zápasu : 2:4,5:5,5:7,7:9,10:11 - 11:15,13:18,18:19,20:21.

Šlágrom bol pomenovaný zápas právom. A aj to svojim priebehom splnil. Výborný zápas s nasadením na oboch stranách, ale so zlým

výsledkom pre nás. Hostky nastúpili do zápasu priamočiaro s jednoduchým zakončením. My sme odpovedali s našim tradičným tlakom,

ale okrem úvodného vedenia sme vždy len doťahovali skóre. Najmä v prvom polčase sme vyrobili neuveriteľné množstvo nevynútených

chýb a tie rozhodli. My sme nepremieňali vyložené šance, neboli sme dôrazný v obrane a súper v 40. minúte upravil na 13:18. Time out

a risk nám vyšiel, našu obrana sme urobili dôraznejšou a za 4 minúty sme znížili na rozdiel 1 gólu. Takto to pokračovalo až do konca zápasu,

ale vyrovnať sa nám už nepodarilo. Minimálne za posledných 10 minút zápasu by si to dievčatá zaslúžili. Okrem tradične dobrých individuálnych

výkonov chválime za vynikajúci výkon v bránke Emmu Horňákovú ! Napriek prehre dievčatá ďakujeme !