Dorastenky v Prešove...

V 3.kole nastúpili naše dorastenecké tímy na palubovke ŠSK Prešov :

ŠŠK Prešov - FHT Košice   44 : 9 (25:3), 1.liga ml.dorasteniek,

Góly Košice : Lovašiová Tamara, Géczyová Nela - Sedláková Natália 5/2, Lisiková Alžbeta 2,

Eperješiová Tamara 1, Ondrejová Nina 1, Čonková Sofia, Pénzešová Petra, Maxianová Laura.

7m hody : 6/5 - 3/3,   Vylúčené : 2 - 4, V Prešove pred 50 divákmi rozhodovali : T.Palovčák a P.Richvalský.

Tento mladučký žiacky tím má pred sebou budúcnosť, a preto hrá a hrá. Na začiatku trochu väčší rešpekt

než bolo nutné, v druhom polčase sa dievčatá postupne osmelili.

ŠŠK Prešov - FHT Košice   40 : 26 (18:14), 1.liga st.dorasteniek,

Góly Košice : Pálfiová Jana, Kohútová Mária - Vaľková Kamila 12/1, Rojková Michaela 6, Štefanovová Sára 3,

Juhásová Katka 2, Tomčovčíkova Emma 2, Turcsányiová Timea 1, Bertová Viki, Čonková Sofia, Eperješiová

Tamara.

7m hody : 3/2 - 3/1,   Vylúčené : 5 - 4,

Priebeh zápasu : 2:0,5:2,10:4,14:6,18:10,18:14 - 21:14,23:15,28:16,31:18,37:21,40:26.

Dávno sme proti Prešovu neodohrali takýto vyrovnaný zápas, aj keď pri pohľade na konečné skóre to tak nie je.

Do súbojov sme išli odvážne, premieňali sme šance na bránkovisku aj z poľa. Ale naozaj skvelý bol záver 1.polčasu,

keď sme posedných 7 minút vyhrali 7:1 ! V druhej polovici sa to pribežne prevaľovalo, ale zo zápasu máme