Dorastenky konečne doma...

FHT Drábova Košice - UDHK Nitra   17 : 31 ( 7 : 19 ), I.dorastenecká liga,

Góly Košice : Mikulová Hilda - Vargová Erika 6/2, Kelbelová Sandra 2, Micová Zuzana 2, Čonková Iza 2/1,

Boldižárová Katka 2, Takáčová Sofia 2/1, Šebová Zuzana 1, Fotulová Lujza, Filipová Petra, Čatlošová Sára,

Domaničová Veronika.

7m hody : 7/3 - 7/3,   Vylúčené : 1 - 5 / 1D,

V Hádzanárskej hale v Košiciach pred 60 divákmi rozhodovali J.Gedeon a T.Palovčák.

Priebeh zápasu : 1:4,5:6,5:10,6:12,7:16,7:19-10:23,11:25,12:25,13:27,14:28,17:31.

Štvrtý zápas v sezóne odohrali naše mladšie dorastenky konečne v domácom prostredí.

V tejto sezóne náš určite najlepší zápas. Zápas sme odohrali v niekoľkých vlnách.

Niektoré pasáže mali veľmi dobrú kvalitu, a niektoré sme opäť odohrali s prílišným rešpektom

a ustráchane. Pre konečný výsledok bol rozhodujúci úsek medzi 10 - 25 minútou prvého polčasu.

V 10.minúte sme stav upravili zo 4:0, na 5:6, aby sme tento úsek nechali hostky ujsť na 7:16.

Pretože v druhom polčase sme hlavne aktívnejšou obranou udržali polčasový stav 10:12,

a aj keď sa to nezdá proti kvalitnému súperovi ako je Nitra, je to určite úspech.

V ďalších zápasoch to chce viac odvahy a víťazstvo sa dostaví.

Ak by sme tak hrali pred týždňom vo Vranove, nemôžeme prehrať.

Len pripomíname, že tak pred rokom sme hrali s tou istou Nitrou 14:53, takže hlavne v obrane

výrazný posun. Už o týždeň na ŠKP v Bratislave sa pokúsime o prvé víťazstvo v sezóne :)