Dorastenky s ŠKP...

FHT Košice - ŠKP Bratislava   18 : 28 ( 9 : 13 ), 1.liga mladšie dorastenky.

Góly Košice : Horňáková Emma - Fotulová Lujza 7/2, Vargovičová Katka 5/1, Boldižárová Katka 2, Vargová Erika 1,

Micová Zuzana 1, Turcsányiová Timea 1, Takáčová Sofia 1, Kundrátová Saša, Domaničová Veronika, Kelbelová Kamila,

Štefanovová Sára, Čatlošová Sára, Goldírová Viktória, Geregová Veronika.

7m hody : 3/3 -  5/4,   Vylúčené : 4 - 1, V Hádzanárskej hale pred 50 divákmi rozhodovali T.Palovčák a M.Soláriková.

Priebeh zápasu : 3:2,4:4,6:6,7:10,7:11,9:13-11:15,13:18,15:19,15:23,16:26,18:28.

V sobotu to bol trochu sviatok hádzanej, keďže sme na lavičke hostí privítali dve trénerské legendy Janu a Tomáša Kuťkovcov.

Dlhoročné skúsenosti na lavičkách extraligových a reprezentačných družstiev teraz odovzdávajú mládeži :)

Zápas sa začal vyvíjať tak ako sme si predsavzali. Polovicu polčasu sme držali súpera pod tlakom, asi to hostky ani nepredpokladali.

Mohli sme ísť aj do výraznejšieho vedenia, ale to by sme nemohli urobiť toľko chýb v útočnej fáze - veľa sme strácali

v rozohrávke a súpera sme tým posielali do brejkov. A to sa ukázalo ako rozhodujúce v závere prvého polčasu, aj keď

sme v samotnom závere stiahli vedenie dvoma gólmi. Podobne to vyzeralo aj v prvej polovici druhého polčasu, keď

sme udržiavali kontakt s hostkami, ale postupne sme vlastnými chybami nechali ŠKP náskok zvýšiť na rozdiel 10 gólov.

Je to škoda, pretože z dobre organizovanej obrany sme vyrážali do rýchleho útoku, kde sme však vyrobili veľké

množstvo "nevynútených chýb".

FHT Košice - ŠKP Bratislava   24 : 37 ( 10 : 18 ), 1.liga staršie dorastenky,

Góly Košice : Kovalčíková Stela - Repčíková Viktória 10/1, Kundrátová Saša 6/2, Bílá Daniela 6, Domaničová Veronika 1,

Takáčová Sofia 1, Vargová Nikola, Kelbelová Kamila, Sýkorová Daniela, Sýkorová Simona.

7m hody : 4/3 - 1/1,   Vylúčené : 4 - 1.

Priebeh zápasu :  12:22,14:26,16:29,17:33,21:34,24:37.

Naše staršie dorastenky dnes príjemne prekvapili. Až na chvíľkové poľavenie poľavenia sme dokázali udržať so súperom

prijateľný výsledok. Dievčatá sa presadili hlavne strelecky, 10 gólov Viki Repčíkovej je skvelých. A záverečnú 10 minútovku

zápsu sme dokázali vyhrať 8:7. Hlavne, že sme nezložili zbrane. Tak vďaka dievčatá za bojovnosť :)

Takže v sobotu to určite nebolo najhoršie, a celkove sa zápas niesol v bojovnej ale príjemnej atmosfére.