Dorastenky Šaľa - Košice...

HK Slovan Duslo Šaľa -  FHT Drábova Košice   36 : 15 ( 18 : 10 ), I.liga mladších dorasteniek.

Góly Košice : Mikulová H. - Kundrátova A. 6/2, Turcsányiová T. 2/1, Boldižárová K. 2, Kelbelová A. 1, Vargovičová K. 1,

Filipová P. 1, Čonková I. 1, Fotulová Lu. 1, Šebová Z., Domaničová V., Vargová S., Horňáková E., Čatlošová S., Štefanovová S.

7m hody : 4/2 - 7/3,   Vylúčené : 3 - 4,   v Mestskej hale v Šali rozhodovali P.Haščík a R.Sivák.

Priebeh zápasu : 4:0,5:3,6:5,10:5,14:5,15:7,18:10-22:10,25:11,30:12,30:13,33:13,36:15.

Na začiatku musíme spomenúť fakt, že ani v jednom zo siedmych zápasov v tejto dorasteneckej sezóne sme neboli schopní

postaviť na zápas to najsilnejšie čo máme. Dôvodov bolo tisíc a jeden, najmä zdravotné, ale aj situácie pre ktoré by sa dalo

nájsť lepšie riešenie. Pozitívne na tom je fakt, že vieme využívať silnú a širokú lavičku hráčok 22 hráčok. Z toho vychádza aj to, že

máme viac strelkýň gólov, čo je dobré. Teraz k zápasu v Šali. Do zápasu vstupujeme tradične laxnejšie, čo sa stalo aj v sobotu.

Po 4 minútach sme prehrávali 4:0, ale vzápätí sme o ďalších 8 minút upravili na 6:5. Domáci tréner bol nútený vziať time out.

Nám to nepomohlo a v ďalších 10 minútach sme nevsietili žiadny gól, a domáce v 22.minúte upravili na 15:5. Medzitým sme

nepremenili neskutočne veľa šancí, teda tlak sme mali. Vtedy sme sa konečne chytili a v posledných 8.minút sme vyhrali

5:3. V druhom polčase sme pokračovali v našej aktívnej hre, ale nepremenili sme neuveriteľné tzv. čisté šance. Takže konečný

výsledok vyzerá hrozivo, ale opäť sme predviedli skvelé úseky v našej hre. Len je nutné premieňat v góly to čo si vypracujeme.

Takže za sobotu aj pochvala. Už o týždeň to doma proti Trenčínu môže vyjsť.