Dorastenky super, super, super...

FHT Košice - HK Slovan Duslo Šaľa   20 : 30   ( 9 : 14 ), 1.liga mladších dorasteniek.

Góly Košice : Horňáková Emma - Fotulová Lujza 15/8, Vargovičová Katka 2, Kelbelová Kamila,

Turcsányiová Timea 1, Štefanovová Sára 1, Bibenová Barbora, Papcunová Laura, Tomčovčíkova Emma,

Takáčová Sofia, Takáčová Klaudia, Geregová Veronika, Čatlošová Sára.

7m hody : 10/8 - 11/10,   Vylúčené : 3 - 3,   V Hádzanárskej hale pred 50 divákmi rozhodovali J.Daňo a E.Ľoch.

Priebeh zápasu : 2:1,3:3,4:5,6:8,7:12,9:14 - 10:17,11:18,12:20,16:22,18:25.

Možno po "výraznej" prehre trochu neobvyklé hodnotenie, ale skutočné ! Dnes sme videli od oboch

našich dorasteneckých tímov fantastické výkony. Základom bola takmer dokonalá obrana,

ale najmä neutíchjúca bojovnosť, do poslednej sekundy zápasu ! Bravo, dievčatá je radosť s vami pracovať :)

Teraz k zápasu mladších dorasteniek - obrana, môžeme už tradične veľmi dobrá, súper mal problém z vnikaním

do bránkoviska, zakončoval skôr z diaľky. Do 20.minúty to bolo úplne vyrovnané, postupne hostky pridávali

a gólový rozdiel sa postupne zvyšoval. Polčas o 5 sa nezdal pri našej hre stratený. Tento rozdiel sme boli schopný

schopný udržať priebežne aj v druhom polčase, štyrikrát sme rozdiel upravovali na 6 gólov. Naposledy 5 minút

pred koncom zápasu, a to sme už skúsili osobným pristupovaním k hráčkam súpera eliminovať ich strelecké zakončenie.

Nevyšlo, tak preto rozdiel o 10 golov . Dnes nám najviac chýbali góly krajných spojok.

FHT Košice - HK Slovan Duslo Šaľa   25 : 33   ( 15 : 17 ), 1.liga starších dorasteniek.

Góly Košice : Kovalčíkova Stela - Boldižárová Katka 7, Vargová Erika 6/2, Kundrátova Saša 5/1,

Čonková Iza 3, Domaničová Veronika 2, Kelbelová Kamila 2, Kopiľáková Juliana, Turcsányiová Timea,

Štefanovová Sára, Takáčová Sofia, Červená Simona.

7m hody : 4/3 - 10/8,   Vylúčené : 2 - 4.

Priebeh zápasu : 3:3,3:6,5:8,8:11,11:14,15:17 - 16:20,20:23,21:25,22:28,25:332,25:33.

Súper bol jednoznačným favoritom, v aktuálnej sezóne je bez prehry. Na ihrisku to ale vôbec tak nevyzeralo.

vyspelý výkon našich dievčat mu robil väčšie problémy než si pripúšťal. Z bránky sme vyhnali obe brankárky

súpera, a nebyť chyby pri zakončení, už po prvom polčase mohlo byť vyrovnané. Škoda, že v druhom polčase sme urobili

niekoľko plus chýb, ktoré hostky využili na vsietenie gólu. Naša hra bola dnes disciplinovaná a prinieslo to výbornú hru !

Tešíme sa na najbližšieho súpera o týždeň v nedeľu v Dunajskej Strede.