Dorastenky v Bratislave...

ŠKP Bratislava - FHT Drábova Košice   39 : 13 (17 : 6), mladšie dorastenky

Góly Košice : Mikulová H., Sieber S. - Kundrátova A. 7/3, Kelbelová A. 1, Šebová Z. 1, Micová Z. 1, Boldižárova K. 1/1, Takáčova S., Bílá D., Vargová N., Vargová E., Kelbelová K., Polyaková M., Čonková I., Čatlošová S.

7m hody : 1/0 - 4/4   Vylúčené : 0-2   V hale Lekárskej fakulty v Bratislave pred 30 divákmi.

Priebeh zápasu : 2:1,4:4,8:4,11:5,14:6,17:6-21:6,25:7,29:8,33:10,36:10,39:13.

K dispozícii sme mali prakticky kompletný dorastenecko-žiacky káder. A aj keď výsledok nie je hviezdny, tento tím má svoju perspektívu. Na ihrisku sa predstavili všetky hráčky a to považujeme za plus nášho výjazdu. Po nesmelom začiatku sme vyrovnali a v 10.minúte sme hrali s domácimi remízový výsledok 4:4. Škode, že sme následných 10 minút hrali nedôrazne, pretože v bráne sme mali skutočnú oporu Hildu, ktorá sa zaskvela niekoľkými skutočne excelentnými zákrokmi. V bráne sa k nej neskôr pridala svojim výkonom aj Stela. V druhom polčase sa obraz hry veľmi nezmenil, ale od 45.minúty sme opäť zabrali a skorigovali výsledok. Inak primeraná spokojnosť s našim vystúpením.

ŠKP Bratislava - FHT Drábova Košice   49 : 11 (23 : 4), staršie dorastenky

Góly Košice : Majorošová N., Mikulová H. - Fotulová La. 5, Repčíkova V. 3, Bílá D. 2, Šebová Z. 1, Vargová N., Trojanová Ľ., Szilágyiová N., Chmelnická L.

7m hody : 4/3 - 0/0   Vylúčené : 1 - 0

Priebeh zápasu : 2:0,9:1,13:1,16:3,20:3,23:4-28:6,33:7,37:7,40:8,46:10,49:11.

Zápas odohraný, ale k lepším výsledkom je potrebné polovici kádra oveľa viac zabrať na tréningu. Druhý polčas bol lepší z našej strany, ale k väčšej spokojnosti v útoku potrebujeme dať aspoň ďalších 10 gólov. Takže len pracovať a pracovať !