Dorastenky v Hlohovci...

HC Sporta Hlohovec - FHT Košice   38 : 31 ( 19 : 14 ), 1.liga starších dorasteniek,

Góly Košice : Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 12/1, Vargovičová Katarína 6/3, Štefanovová Sára 5, Čonková Izabela 5, Boldižárova Katarína 2, Turcsányiová Timea 1, Durbákova Patrícia, Ferienčíkova Natália.

7m hody : 2/2 - 7/4,   Vylúčené : 3 - 3, V Mestskej hale v Hlohovci rozhodovali  Ľ.Majstríkova a R.Haščíkova pred 20 divákmi.

Priebeh zápasu : 1:1,4:2,9:4,13:7,16:11,19:14 - 22:16,25:20,28:23,30:26,34:29,38:31.

Zápas v Hlohovci bol tretím v tomto týždni za 6 dní. Už v úvode zápasu sme pokračovali v predvedenej hre z utorka. Od začiatku zápasu sme na súpera vyvíjali tlak, ktorý sme žiaľ nevedeli premeniť v gólovú efektivitu. Takto sme dali príležitosť domácim hráčkam, ktoré v podstate každý útok zakončili gólom. V tomto zápase nám v bránke nebola Simona takou oporou, na akú sme si už zvykli. Na konci polčasu sa nám podarilo upraviť rozdiel zápasu na 4 góly. V druhom polčase sme sa trochu naštartovali, ale chýbala nám istota v bránke, pretože skóre zápasu sa nám podarilo držať v rozpätí 4 až 8 gólov. A to bolo na obrat v zápase málo.Ale chválime dievčatá za zlepšujúci sa výkon tímu.

HC Sporta Hlohovec - FHT Košice   26 : 12 ( 11 : 9 ), 1.liga mladších dorasteniek,

Góly Košice : Dobosyová Simona - Vaľková Kamila, Bertová Viktória, Rojková Michaela, Pálfiová Jana, Čonková Sofia, Dubovská Lea.

7m hody : 5/2 - 10/5,   Vylúčené :

Priebeh zápasu :

Žiaľ zápis z tohoto zápasu sa nezachoval. Jednoducho sa v systéme stratil...Pamätali sme si akurát výsledok, a trochu z priebehu zápasu. V ňom sme začali rozpačito, domáce nám ušli na 8:1. Ale potom začali čarovať naše dievčatá, začali byť aktívne v útoku, jednoducho vnikali do otvorenej obrany. Zo 7m hodov nekompromisne zakončovala Kamila, a v závere polčasu to celý tím stiahol na 9:9. V našej bránke doslova čarovala Simona. Druhý polčas sme už neudržali, ale inak sympatický výkon ešte stále nekompletného tímu mladších dorasteniek.