Dorastenky v Trenčíne...

AS HK Štart Trenčín - FHT Košice   36 : 28 ( 18 : 15 ), 1.liga mladšie dorastenky.

Góly Košice : Horňáková Emma - Fotulová Lujza 11/3, Kundrátova Saša 5/1, Mišková Eliška 3, Vargovičová

Katka 3, Turcsányiová Timea 3, Vargová Erika 2, Kelbelová Kamila 1, Domaničová Veronika 1.

7m hody : 6/5 - 4/4,   Vylúčené : 1 - 4,   V Mestskej hale v Trenčíne rozhodovali Kica M. a Štefanová A.

Priebeh zápasu : 3:3,6:5,11:8,12:11,14:14,18:15 - 21:19,24:22,27:22,29:25,33:26.

Do Trenčína sme pricestovali s trochu preriedeným kádrom. Z rôznych študijných a rodinných dôvodov

nám chýbalo viacero hráčok. Ale dievčatá, ktoré sa v sobotu predstavili pri Váhu pokračovali v dobrom

výkone z minulého týždňa. Bolo skvelé, že sme dokázali reagovať na hru domáceho tímu, a takto sme

viackrát stiahli vedenie Trenčína, najviac o 4 góly v prvom polčase. V druhom polčase sme ešte

v 40. minúte upravovali skóre na 24:22, ale potom nám domáce postupne ušli, a tu nám už chýbali

aj sily na prestriedanie. Dnes to strelecky opäť potiahla strelecky disponovaná Lujza, ale pri ostatných

stáliciach sme videli aj premiérovo strelecky úspešnú Elišku a to hneď tri krát.

Za sobotu chválime naše dievčatá, opäť sme dali dosť gólov, chýbal nám len záver...

O týždeň sa predstavíme v Prešove.

AS HK Štart Trenčín - FHT Košice   36 : 12 ( 14 : 8 ), 1.liga staršie dorastenky.

Góly Košice : Kovalčíkova Stela - Vargová Erika 4, Kelbelová Kamila 4, Čatlošová Sára 2, Domaničová

Veronika 1, Sýkorová Simona 1, Sýkorová Daniela.

7m hody : 4/3 - 2/0,   Vylúčené : 1 - 4.

Priebeh zápasu : 2:1,4:2,7:2,9:4,11:6,14:8 - 19:9,21:9,23:9,26:11,31:11,36:12.

Tu si naše bojovníčky siahli až na dno svojich síl , ale je pravda, že domáce dievčatá až tak veľmi netlačili na pílu...

Napriek tomu nás teší, že sa nám prejavili dve veľmi slušné spojky Sára a Kamila :)