Druhé víťazstvo žien v Nových Zámkoch...

HŽK Nové Zámky - FHT Košice   27 : 28 (17 : 14), v 2.lige žien,

Góly Košice : Stařičná Zuzana, Ferienčíkova Natália - Fotulová Lujza 14/3, Rojková Michaela 7/1,

Štefanovová Sára 4, Turcsányiová Timea 2, Čonková Izabela 1, Lipčáková Lívia, Durbáková Patrícia,

Repčíkova Viktória, Juhásová Katarína.

7m hody : 8/4 - 5/3,   Vylúčené : 2 - 6, v hale Milénium v N.Zámkoch rozhodovali M.Sivák a P.Hidaši.

Priebeh zápasu : 1:1,3:3,7:6,11:8,14:11,17:14 - 19:16,22:17,24:21,26:21,26:24,27:28.

Zápas sme začali, možno aj trochu ľahkovážnejšie, ale hlavne sme v prvých 10 minútach pozahadzovali

všetko, čo sa len dalo. To sa nám trochu vypomstilo, nevedeli sme sa dostať do tempa, a domáce postupne

pridali čosi navyše, až z toho bolo vedenie až o 5 gólov. Nevedeli sme sa ničoho chytiť, aj keď sme našu aktivitu

zvyšovali. 10 minút pred koncom to bolo o tých 5 gólov pre domáce, a nevyzeralo to, že by sme to boli schopný

otočiť. Trpezlivosť sa vyplatila, postupne sme znižovali rozdiel, a v záverečnej minúte sme niečo cez pol minúty

pred koncom vsietili rozhodujúci gól. Záver sme už kontrolovali. Zaslúžené víťazstvo, a ešte poznamenám,

že náš víťazný gól bol jediným, ktorým sme v zápase viedli.