Dve víťazstvá mladších žiačok nad Trebišovom...

FHT Košice - Zemplín Trebišov A   18 : 16 ( 10:8), Krajská súťaž mladších žiačok,

Góly Košice : Lovašiová Tamara - Andrejková Nina 17/2, Dubovská Lea 1, Vargová Lea,

Kučmášová Kristína, Franková Karolína, Šimková Emma, Obšitníkova Viktória.

7m hody : 2/2 - 1/1,   Vylúčené : 0 - 2, V Hádzanárskej hale rozhodoval E.Ľoch pred 50 divákmi.

Priebeh zápasu :  2:3,4:6,5:6,10:8 - 12:9,14:9,14:11,15:13,18:16.

Zápas dvoch skúsených tímov sa z kategórie mini presunul do mladších žiačok. Výborná kvalita,

v ktorej rozhodovali maličkosti. V prvom polčase sme sa pomalšie rozbiehali, ale v závere polčasu

sme otočili skóre. V druhom polčase sme už kontrolovali dianie na ihrisku, v 28 minúte sme stav navýšili

už na rozdiel 5 gólov. Gratulujeme dievčatá :)

FHT Košice - Zemplín Trebišov   8 : 29 ( 2:18), Krajská súťaž staršie žiačky,

Góly Košice : Lovášiová Tamara - Sedláková Natália 3, Andrejková Nina 3/1, Lisiková Alžbeta 1,

Kučmášová Kristína 1, Ondrejová Nina, Obšitníkova Vanessa, Juhásová Alexandra, Dubovská Lea,

Pénzešová Petra.

7m hody : 5/1 - 1/1,   Vylúčené : 0 - 2,

V zápase starších žiačok nás hostia vážnejšie prevetrali, dlho sme sa neboli schopný prebrať, postupne

sme aspoň primerane vyrovnali hru.

FHT Košice - Zemplín Trebišov B   26 : 9 ( 14:3 ), Krajská súťaž mladších žiačok,

Góly Košice : Lovášiová Tamara - Andrejková Tamara 16/1, Vargová Lea 7, Kučmášová Kristína 1,

Dubovská Lea, Franková Karolína, Šimková Emma, Balogová Ema, Obšitníková Viktória.

7m hody : 1/1 - 4/0,   Vylúčené : 0-0,

V tomto zápase mali viaceré naše dievčatá toho plné zuby, ale svoje sme si ustáli a výhra bola na svete.