Dve víťazstvá nad Iuventou...

FHT Drábova Košice - Iuventa Michalovce "B"   15 : 9 (7 : 5), mladšie žiačky

Góly Košice : Sieber S., Dobosyová S.- Fotulová Lu. 7, Takáčova S. 4, Turcsányiová T. 2, Kelbelová K. 1, Mišková E. 1, Vargovičová K., Štefanovová S., Čatlošová S., Sýkorová D., Sýkorová S.

7m hody : 0/0 - 2/1   Vylúčené : 0 - 0

Priebeh zápasu : 2:2,3:3,4:3,7:5-10:6,12:7,13:9,15:9.   50 divákov v Hádzanárskej hale.

Na zápas sme nastupovali s rešpektom voči sile súpera. Disciplinovaným prístupom a nasadením sme hneď na začiatku zápasu nastavili latku zápasu. Od úvodu sme mali kontrolu nad zápasom a zaslúžene sme vyhrali. Bola to tímová výhra.

FHT Drábova Košice "A" - Iuventa Michalovce "A"   21 : 20 (13 : 12), staršie žiačky

Góly Košice : Mikulová H.- Bořiková K. 8/3, Bílá D. 5, Vargová E. 3, Čonková I. 3, Kundrátova A. 2, Kelbelová K., Šebová Z., Micová Z., Szilágyiová N., Boldižárova K.

7m hody : 3/3 - 3/3   Vylúčené : 3 - 2

Priebeh zápasu : 3:2,3:4,6:8,11:10,13:12-15:15,17:15,20:17,21:20.

Zápas ako remeň ! Nastúpili sme plne koncentrovaný na zápas, s cieľom potvrdiť svoje dobré výkony z predchádzajúcich zápasov proti Michalovciam "B" a Prešovu. Skóre sa vyvíjalo ako na hojdačke, raz sme viedli my, raz súper. Zlom nastal v 18. minúte keď sme za 4 minúty šnúrou 5 gólov otočili skóre z 8:10 na 13:10. Aj keď súper do polčasu stav upravil, kontrolu nad zápasom sme už nepustili, ani v druhom polčase. V 14.minúte sme viedli 20:17. Zdalo sa, že je to rozhodujúci náskok, ale stačilo, že sme prestali premieňať šance a minútu pred koncom Michalovce vyrovnali. Rozhodujúci gól strelila v poslednej minúte Daniela z diaľky, a výsledok sme už nepustili z rúk ! Fantastické !!! Gratuláciu si zaslúži celý tím, výkonmi vyčnievala v bránke Hilda, strelecky disponovaná Karin, a hlavne Katka, ktorá od začiatku zápasu nekompromisne pristupovala k tvorkyni hry Iuventy a to rozhodlo ! Ešte raz vďaka za výkon, ktorý zdvihol zo sedadiel aj divákov, ktorí záver zápasu absolvovali postojačky !

FHT Drábova Košice - Iuventa Michalovce "A"   17 : 21 (7 : 9), mladšie žiačky

Góly Košice : Sieber S., Dobosyová S.- Fotulová Lu. 7/1, Kelbelová K. 4, Mišková E. 3/1, Vargovičová K. 1, Turcsányiová T. 1, Takáčová S. 1, Štefanovová S., Čatlošová S., Sýkorová D., Sýkorová S..

7m hody : 3/2 - 1/0   Vylúčené : 2 - 2

Priebeh zápasu : 0:2,3:5,5:7,7:9-10:14,13:17,17:18,17:21.

V zápase o 1.miesto v súťaži, sme prehrali prvýkrát v tejto sezóne. Povedzme, že zaslúžene, pretože sme boli strelecky menej aktívny ako súper. Aj keď sa zdalo, že dnes to proti favoritovi súťaže nevyjde,medzi 10-15 minútou v druhom polčase nám svitla nádej, keď sme skóre zápasu 4 gólmi stiahli na rozdiel gólu na 17:18. Ale to bolo žiaľ všetko. V záverečných 5 minútach sme žiaľ neskórovali, a Michalovce len upravili výsledok. V odvete to ale môže byť naopak.

FHT Drábova Košice "D" - Iuventa Michalovce "A"   18 : 21 (9 : 11), staršie žiačky

Góly Košice : Mikulová H.- Repčíkova V.8/1, Rusnákova K. 5/1, Bílá D. 2/2, Vargová N. 2, Vargová E. 1/1, Juhásova L., Chmelnická L., Kundrátova A.

7m hody : 7/5 - 3/1   Vylúčené : 0 - 2

Priebeh zápasu : 3:2,5:5,6:7,8:9,9:11-11:11,11:13,13:16,15:18.

Našim "dorkám" v tomto zápase chýbala iskra. 40 minút sme udržiavali vyrovnaný stav. Potom nám hostky ušli, a aj keď sme 3 minúty pred koncom stiahli na rozdiel 2 gólov, bolo to z našej strany všetko.