Dve víťazstvá s Vranovom...

FHT Košice - MŠK Vranov n.T.   23 : 6 (13 : 5 ), Regionálna súťaž mladších žiačok.

Góly Košice : Horňáková Emma - Tomčovčíková Emma 7, Štefanisková Táňa 6, Geregová Veronika 5,

Hlavatá Nikola 2, Ňochová Saša 2, Bertová Viktória 1, Franková Viktória, Géczyová Nela,

Kendiová Viktória.

7m hody : 0/0 - 1/0,   Vylúčené : 0 - 0, V Hádzanárskej hale pred 50 divákmi rozhodovala Mariana Soláriková.

Priebeh zápasu : 1:1,4:3,7:4,13:5 - 18:5,20:5,23:6.

Jednoducho zhodnotené - dnes PARÁDA ! Stroj sa postupne rozbehol a už polčas bol s výrazným náskokom.

V druhom polčase dievčatá pokračovali v aktívnej hre a dnes aj veľmi dobrej obrane, za ktorou stála vynikajúca Emma.

Konečne sme videli hrať družstvo aktívne po celý zápas. Gratulujeme !

FHT Košice - MŠK Vranov n.T.   23 : 8 ( 14 : 3 ), Regionálna súťaž starších žiačok.

Góly Košice : Horňáková Emma - Fotulová Lujza 10/1, Turcsányiová Timea 4, Štefanovová Sára 4, Vargovičová Katka 1,

Vargová Sofia 2, Mišková Eliška 1, Tomčovčíková Emma, Ňochová Saša, Geregová Veronika, Štefanisková Táňa.

7m hody : 1/0 - 2/1,   Vylúčené : 4 - 0,

Priebeh zápasu : 2:0,3:0,4:0,9:2,14:3 - 17:3,18:5,19:6,21:7,23:8.

Štart do zápasu sme dnes nemali najvydarenejší. Možno to nebola ideálna koncentrácia na hru, ale v úvodnej 15.minútovke

sme zahodili množstvo gólových príležitostí. Preto na ukazovateli skóre svietil v 16.minúte stav len 4:0. V záverečných

10 minútach polčasu sa "pekelný stroj" naštartoval a ušiel hostkám na výrazný rozdiel. V druhom polčase sme

dali priestor celej lavičke a pokračovali sme v aktívnej hre. Dievčatá dnes gratulujeme ! Za výkony v posledných dvoch

zápasoch žiačok chválime výkony v bránke Emmy Horňákovej !