Fantastické, podarilo sa...

Gratulujeme mladším dorastenkám červených líšok k 1.víťazstvu v sezóne !!!

Zaslúžene, pretože napriek rešpektu pred súperom dokázali podať bojovný,

a najmä tímový výkon ! Gratulujeme !

FHT Košice - Iuventa Michalovce   32 : 26 ( 15 : 14 ), 1.liga mladšie dorastenky.

Góly Košice : Horňáková Emma - Fotulová Lujza 15/4, Kundrátova Saša 4, Vargová Erika 4, Štefanovová Sára 4/1,

Vargovičová Katka 2, Filipová Petra 2, Kelbelová Kamila 1, Domaničová Veronika, Takáčová Sofia, Turcsányiová Timea,

Čatlošová Sára, Goldírová Viki, Mišková Eliška.

7m hody : 7/5 - 3/2,   Vylúčené : 2 - 4,   V Multihale pred 70 divákmi rozhodovali E.Baranová a O.Sabol.

Priebeh zápasu : 6:1,7:4,7:5,10:9,12:12-17:15,19:19,23:22,26:22,29:25.

Fantastický nástup do zápasu - v 5.minúte sme viedli 6:1, následne ešte 7:2. Postupne hostky, ktoré boli favoritom zápasu

náš náskok stiahli. Počas celého zápasu michalovčanky len dorovnávali naše vedenie na remízový stav, ani raz v zápase

neviedli. Takto to trvalo až do polovice druhého polčasu, potom sme krok po kroku zvyšovali naše vedenie v zápase.

V záverečnej 15minútovke sme mali zápas definitívne pod kontrolou, hostky sme predčili aj kondične a úplne zaslúžene

sme si pripísali do tabuľky súťaže naše prvé víťazstvo ! Konečne sme v našom šiestom zápase sezóny potvrdili

našu hru, pretože už v predošlých zápasoch na ihriskách súperov sme mali k úspechu našliapnuté. Skvelé, k strelecky

disponovanej Lujze sa pridali ďalšie strelkyne, ale celý tým mal dnes veľkú oporu v bránke v Emme !

Gratulujeme dievčatám k tímovému výkonu, a k bojovnosti, aj keď sa nedarilo, pretože v zápase sa nám podarilo

urobiť neuveriteľne veľké množstvo chýb v útočnej fáze.

FHT Košice - Iuventa Michalovce   11 : 46 ( 5 : 21 ), 1.liga staršie dorastenky.

Góly Košice : Kovalčíková Stela - Kelbelová Kamila 5, Vargová Erika 3/2, Bílá Daniela 1, Domaničová Veronika 1,

Vargová Nikola 1, Repčíková Viki, Takáčová Sofia, Sýkorová Daniela, Sýkorová Simona.

7m hody : 4/2 - 4/3,   Vylúčené : 3 - 6.

Priebeh zápasu : 2:3,4:4,4:9,5:11,5:17,5:21-5:26,5:30,6:31,7:37,8:40,11:46.

Žiaľ zápasy starších dorasteniek sú pre nás v tejto sezóne súbojmi mačky a myšou. Dnes prišiel favorit favoritov,

prvýkrát v sezóne proti nám nastúpil tím s takmer plnou lavičkou. Napriek tomu sa nám podarilo 10 minút odolávať.

Potom sme postupne upadali hlavne na duchu, a zápas sme dohrávali. Aj v tomto zápase veľká opora v bráne - Stela.