FHT Drábova Košice - MŠK Vranov...

Náročný týždeň v úvode sezóny máme za sebou. Úspešnejší bol pre žiačky, ktoré bodovali naplno, a vyhrali

všetkých 6 zápasov. Dnes sme v domácej hale privítali silné tímy z Vranova.

FHT Drábova Košice - MŠK Vranov   20 : 14 (8:5), staršie žiačky

Góly Košice : Sieber Stela - Čonková Iza 9, Vargová Erika 2/1, Kelbelová Kamila 2, Micová Zuzana 2,

Boldižárova Katka 2, Takáčová Sofia 2/1, Čatlošová Sára 1, Sýkorová Daniela, Sýkorová Simona, Polyaková Mirka.

7m hody : 3/2 - 6/5   Vylúčené : 3 - 3

V Multihale pred 70 divákmi, rozhodovali Štefan A., Štefanová A.

Priebeh zápasu : 0:1,2:2,3:2,8:5-11:5,12:9,16:12,20:14.

Vynikajúci zápas na úvod sezóny. Proti sebe nastúpili prakticky nové tímy. Hostky sa ujali vedenia hneď v úvode zápasu,

a bolo to aj naposledy. Prvý polčas bol úplne vyrovnaný, obrana na oboch stranách odvádzala skvelú prácu, preto tak málo gólov.

Naše dievčatá sa utrhli gólovo v poslednej minúte polčasu, a o osude stretnutia sme rozhodli hneď v úvode 2.polčasu, keď sme

v 29.minúte upravili na rozdiel 6 gólov, 11:5. Aj keď Vranov bojoval, rýchlou hrou sme udržiavali rozdiel v zápase a zaslúžene sme

dnes vyhrali. GRATULUJEME !

FHT Drábova Košice - MŠK Vranov   22 : 11 (9:5), mladšie žiačky

Góly Košice : Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 11/1, Mišková Eliška 2, Vargovičová Katka 2, Turcsányiová Timea 2, Štefanovová

Sára 2, Filipová Petra 2, Vargová Sofia 1, Horňáková Ema, Poláčková Sabina, Kašková Diana, Antoníková Rebeka, Geregová

Veronika, Praženicová Miša.

7m hody : 2/1 - 0/0   Vylúčené  3 - 4

Priebeh zápasu : 2:2,4:4,8:4,9:5-13:8,15:9,17:11,22:11.

Dnes chýbalo našim hráčkam viac hernej disciplíny. Inak by sme ešte v polovici 1.polčasu nemali na tabuli skóre 4:4. Vstupom do druhého

polčasu sme ešte do 30 minúty držali nevýrazný náskok. Potom sme dôraznou obranou a rýchlymi útočnými akciami upravili skóre zápasu

na výraznejší rozdiel. Zaujímavosťou zápasubola po zranení brankárky Simony výmena v bráne, ktorú úspešne nahradila Petra. GRATULUJEME !

FHT Drábova Košice - MŠK Vranov "dorky"   12 : 9 (6:5), staršie žiačky

Góly Košice : Sieber S. - Takáčová S. 5/1, Šebová Z. 2/1, Vargová E. 2/1, Kelbelová K. 1, Čonková I. 1, Fotulová Lu. 1, Micová Z., Szilágyiová N.,

Boldižárová K., Filipová P., Čatlošová S., Sýkorová D., Sýkorová S.

7m hody : 7/3 - 4/2   Vylúčené : 3 - 1

Priebeh zápasu : 3:1,4:3,4:5,6:5,6:5-8:6,9:7,10:8,10:8,12:9.

V tomto zápase sme hlavne chceli dať príležitosť hráčkam, ktoré v predošlých zápasoch dostali menej priestoru. A tie sa nám odvďačili nasadením

a tento zápas dotiahli do úspešného konca. SUPER !