FHT Košice - Tatran Stupava v Steel Aréne...

FHT Drábova Košice - Tatran Stupava   17 : 34 ( 10 : 16 ), v I.lige mladších dorasteniek,

Góly Košice : Mikulová H. - Kundrátova A. 8/1, Boldižárova K. 4/1, Fotulová Lu. 3, Šebová Z. 1, Filipová P. 1,

Kelbelová A., Vargovičová K., Domaničová V., Vargová E., Kelbelová K., Štefanovová S., Vargová S.,

Takáčová S., Horňáková E., Čatlošová S.

7m hody : 5/2 - 8/7,   Vylúčené : 14 !!! - 6,

Priebeh zápasu : 1:1,2:3,4:7,6:9,7:13,10:16-11:17,12:21,13:24,14:28,15:31.

V Steel Aréne Košice, pred 200 divákmi rozhodovali O.Sabol a J.Daňo.

K sviatku hádzenej v Košiciach sme svojou troškou prispeli aj my. Nielen rodičia našich dievčat a naše mladšie hráčky,

ale aj náhodný diváci boli zvedavý na hádzanú dievčat. Možnosť hrať v takejto hale a na takomto povrchu, so zapnutou

"kockou" nad hlavami, a priamym prenosom sa nestáva každý deň, a možno ani za kariéru. K vážnosti zápasu

prispela aj rozhodcovská dvojica, ktorá v zápase používala dorozumievacie porty. Teda všetko čo k "dôležitému" zápasu

patrí. Vynikajúca reklama hádzanej v Košiciach.

K zápasu : nepatrili sme v ňom k favoritovi, ale snahu uspieť sme mali. Aj sa nám to v prvom polčase celokom darilo,

a celý polčas sme zostali v hre. V druhom polčase sme si to žiaľ celkom rozbili sami. Hlavnou príčinou bola naša

nedisciplinovaná hra v obrane, kde sme vyprodukovali 14 ! dvojminútových trestov. Strašne veľa nato, aby nám potom

nechýbali sily. V podstate sme jeden celý polčas odohrali o jednu hráčku menej. Ale aj pri tom sa naša hra zlepšuje

a za snahu a bojovnosť si dievčatá zaslúžili na konci zápasu potlesk publika.