Jeseň končíme s víťazným double...

Naše dievčatá nám aj sebe urobili obrovskú radosť a pod vianočný stromček si dali 2 dôležité

víťazstvá v dvoch najťažších zápasoch jesene ! Gratulujeme !!!

FHT Košice - Tatran Stupava   26 : 24 ( 14 : 13 ), 1.liga mladších dorasteniek.

Góly Košice : Horňáková Emma - Fotulová Lujza 11/2, Vargovičová Katka 6, Turcsányiová Timea 5,

Kelbelová Kamila 2, Takáčová Sofia 1, Čatlošová Sára 1, Štefanovová Sára, Vargová Sofia, Bibenová Barbora, Goldírová Viki,

Mišková Eliška, Papcunová Laura,

7m hody : 2/2 - 7/4,   Vylúčené : 7 - 5,   V Hádzanárskej hale rozhodovali Ma.Harman a A.Štefan pred 60 divákmi.

Priebeh zápasu : 2:3,2:5,4:6,7:8,8:10,14:13 - 15:17,18:18,20:20,22:21,24:23,26:24.

Veľká snaha dievčatám zväzovala ruky, a náš herný prejav bol dosť kostrbatý. Keďže aj hostky mali podobný prejav,

zápas bol viac bojom, ako oku lahodiacim zážitkom. Nezačali sme dobre, súper sa ujal vedenia, ktoré natiahol na rozdiel

3 gólov, ale našťastie to sme už postupne zabrali aj my. Postupne sme ukrajovali z náskoku a posledným gólom

prvého polčasu sme sa aj prvýkrát ujali vedenia v zápase. Nástup do druhého polčasu nám opäť ušiel, za 4 minúty

nám hostky opäť ušli na rozdiel 3 gólov. Naša hra sa postupne ukľudnila a krok po kroku sme skóre sťahovali.

Rozhodujúca bola posledná 15 minútovka, keď sme sa opäť dostali do vedenia, a tento úsek sme vyhrali 8:4.

Zaslúžený úspech, za ktorým stojí tímová hra !  Gratulujeme !

FHT Košice - Tatran Stupava   30 : 29 ( 14 : 11 ), 1.liga starších dorasteniek.

Góly Košice : Kovalčíkova Stela - Vargová Erika 13/3, Kundrátova Saša 4, Kelbelová Kamila 4, Štefanovová Sára 3,

Takáčová Sofia 3, Čonková Iza 2, Boldižárová Katka 1, Papcunová Laura, Kopiľáková Juliana, Dupkalová Barbora,

7m hody : 3/3 - 12/8,   Vylúčené : 3 - 5.

Zápas v našej réžii. Od začiatku sme mali zápas pod kontrolou, a dievčatá nepoľavili v hernej disciplíne.

V bráne to istila skvelá Stela, ktorá kryla 4 ! sedmičky, a v útoku už pravidelne v tejto sezóne hviezdila Erika,

ktorej sekundovali ďalšie spojky. Stupave sme dovolili v celom zápase jedno jediné vedenie, ktoré sme si

vzápätí zobrali späť. Záver zápasu sme navyšovali na 3 góly, a v záverečnej minúte sme už kontrolovali zápas.

Dnes bolo na ihrisku chvíľami trochu viac nervozity, ale boli sme jednoducho lepší.

Gratulujeme, vynikajúci výkon dievčatá !