K prekvapeniu neprišlo...

FHT Drábova Košice - Iuventa Michalovce A    6 : 22 (1 : 13), Krajské majstrovstvá mladšie žiačky.

Góly Košice : Sieber S., Dobosyová S. - Vargová E. 3, Čonková I. 1/1, Kelbelová K. 1, Fotulová Lu. 1. Kundrátova A., Kelbelová A., Mišková E., Turcsányiová T., Boldižárova K.

7m hody : 3/1 - 5/3,   Vylúčené : 2 - 1, pred 40 divákmi rozhodovali Ľoch-Muller

Priebeh zápasu : 0:3,0:8,1:10,1:13-3:16,4:17,5:20.

V sobotu večer sme v Hádzanárskej hale privítali vedúci tím súťaže Michalovce. Na ihrisku sa to aj potvrdilo prečo je toto družstvo favoritom na zisk titulu na Slovensku. Naše dievčatá sa na zápas zodpovedne pripravili, a dodržali pokyny trénerov. To, že nás súper neprekvapil svojou hrou, držali sme obranu, ale zase sme nevedeli nájsť recept na prekonanie ich brankárky. Výsledok vyzerá katastrofálne, ale na ihrisku to nevyzeralo najhoršie, videli sme niekoľko oku lahodiacich akcií. Naša hra mala svoj spád, ale chýbalo korenie, góly. Inak druhý polčas sme hrali 5:9.

FHT Drábova Košice - Iuventa Michalovce B   12 : 23 (6 : 9), Krajské majstrovstvá staršie žiačky.

Góly Košice : Mikulová H., Sieber S. - Luteránova E. 5/1, Bíla D. 4, Repčíkova V. 2, Vargová N. 1, Šebová Z., Rusnákova K., Horňákova I., Trojanová Ľ., Romanová J., Králikova K., Kelbelová S., Vargová E., Čonková I., Boldižárova K.

7m hody : 4/2 - 2/2,   Vylúčené : 3 - 2, pred 40 divákmi rzhodovali Ľoch - Mulller

Priebeh zápasu : 1:1,1:3,2:6,4:8,6:9-9:10,10:10(32.min.),10:12,10:16,10:20.

Zápas môžeme rozdeliť na dve časti. Do 35. minúty a po 35. minúte. Určite sme neboli favoritom zápasu, ale to čo sme predviedli v úvode druhého polčasu bolo skvelé. Zápas bol len výsledkom tvrdej práce tréneriek tímu, ktoré na hernom prejave družstva od augusta pracujú. Výsledok, sme v sobotu večer videli. najprv sme otáčali z 2:6 na 6:8. Štart do druhého dejstva bol famózny. Michalovčanky nevedeli kam skôr skočiť, dievčatá nadšením a bojovnosťou strhli so sebou aj obecenstvo, a prišlo vyrovnanie na 10:10 ! A tu nastal zlom, súper privrdil v obrane, vysunul a zrazu sme sa na ihrisku stratili. ľahko sme strácali lopty a súpera sme hnali do brejkov. Škoda, pretože záverečnú 15minútovku sme prehrali 2:13, a to si dievčatá ani nezaslúžili. Ale aj tak dievčatám ďakujeme za skvelý sobotňajší zážitok.