Košice - Michalovce...

FHT Drábova Košice - Iuventa Michalovce "B"   12 : 13 (6 : 9), Krajské majstrovstvá mladšie žiačky.

Góly Košice : Sieber S., Némethová L. - Čonková I. 5, Micová Z. 3, Fotulová Lu. 3/1, Vargová E 1/1, Kundrátova A., Kelbelová A., Kutašová R., Mišková E., Sedlákova V., Kelbelová K., Turcsányiová T., Boldižárova K., Takáčová S.

7m hody : 5/2 - 4/3   Vylúčené : 0 - 3   Hádzanárska hala, 50 divákov

Priebeh zápasu : 2:2,4:4,5:7,6:9,6:12,9:12,9:13.

Skutočne bolo ťažké dať špeciálny nadpis sobotňajším zápasom, tak sme začali jednoducho...Naše predstavy o zápasy boli trochu iné, ale podľa vývoja zápasu konečný výsledok môžeme považovať trochu za víťazstvo. Zápas sa od začiatku nevyvíjal jednoducho, sami sme si ho chybami v obrane komplikovali. A k záveru polčasu sme to ešte zhoršili. Dobre sme nezačali ani druhý polčas, a náskok súpera v 25.minúte zápasu vyzeral dosť hrozivo, 6:12 ! Ale vtedy sme našu "smolu" zlomili. Záverečných 15 minút zápasu sme vyhrali 6:1, v bráne nás podržala Linda Némethová, a chýbalo nám skutočne veľmi, veľmi málo. Dievčatá palec hore za bojovnosť !!!

FHT Drábova Košice - Iuventa Michalovce "C"   26 : 2 (13 : 0), Krajské majstrovstvá mladšie žiačky.

Góly Košice : Némethová L., Sieber S. - Kutašová R. 7, Vargová E. 6, Fotulová Lu. 3, Kelbelová A. 2, Kelbelová K. 2, Čonková I. 2, Kundrátova A. 1, Turcsányiová T. 1, Takáčová S. 1, Mišková E., Sedlákova V., Micová Z., Boldižárova K.

7m hody : 2/0 - 0/0   Vylúčené : 0 - 3   Hádzanárska hala, 50 divákov

Priebeh zápasu : 5:0,8:0,11:0,13:0,17:1,19:2,21:2,26:2.

Pri objektívne oveľa vyššej kvalite nášho tímu, bol tento zápas zaujímavý len pre výške skóre. To ale nebolo našim cieľom, pretože sme chceli dať príležitosť všetkým hráčkam. Splnili sme to 100%, máme ďalšie premiérové strelkyne - Timeu Turcsányiovú, tá vsietila úvodný gól zápasu a Sofiu Takáčovú. Tej to vyšlo až na tretí pokus, ale jej brejky stáli za to. Skvelé, vysoko tímová hra, veríme, že to uvidíme aj o týždeň v derby :)

FHT Drábova Košice - Iuventa Michalovce "A"   7 : 44 (2 : 19), Krajské majstrovstvá staršie žiačky.

Góly Košice : Mikulová H., Némethová L. - Repčíkova V. 3, Horňáková I. 2, Vargová N. 1, Romanová J. 1, Šebová Z., Bíla D., Rusnákova K., Kelbelová A., Sedlákova V., Boldižárova K.

7m hody : 4/0 - 2/1   Vylúčené : 1 - 1   Hádzanárska hala, 50 divákov

Priebeh zápasu : 0:4,0:7,1:10,1:14,2:19,2:25,4:29,5:37,7:41.

K tomuto zápasu sa komentár dáva veľmi ťažko. Hrôzostrašný výsledok, ale hlavne naša hra :( A to sme nevideli na ihrisku žiadneho michalovského "tigra". Súper v zostave, v akej nastúpil bol určite ak nie zdolateľný, ale minimálne prístupný na vyrovnanú hru. Ale to by sme mali vidieť bojovné domáce družstvo, a toho sme sa nedočkali...