Michalovce na lopate...skoro...

5.turnaj Celoslovenskej súťaže Školských športových stredísk v Michalovciach :

ŠŠS Drábova Košice - ŠŠS Michalovce Okružná "B"   10 : 7 (6:5)

Góly Košice : Sieber S., Dobosyová S. - Vargová E. 6, Čonková I. 2, Micová Z. 1, Fotulová Lu.1, Kundrátova A., Kelbelová A., Mišková E., Turcsányiová T.,

Boldižárova K., Takáčová S.

ŠŠS Drábova Košice - ŠŠS Michalovce Krymská   9 : 10 (5:5)

Góly Košice : Sieber S., Dobosyová S. - Vargová E. 5/1, Takáčová S. 2, Kundrátova A. 1, Micová Z. 1, Kelbelová A., Mišková E., Turcsányiová T., Čonková I.,

Fotulová Lu., Boldižárova K.

ŠŠS Drábova Košice - ŠŠS Michalovce Okružná "A"   10 : 9 (5:4)

Góly Košice : Sieber S., Dobosyová S.- Fotulová Lu.4/1, Kelbelová A. 2, Kundrátova A. 2/1, Vargová E.1, Takáčova S.1, Mišková E., Micová Z., Turcsányiová T., Čonková I., Boldižárova K..

Čo dodať, výsledky skvelé, ale aj hra gradovala smerom k poslednému zápasu. Až na jednu hráčku sme boli kompletný, ale napriek tomu sme sa rozbiehali ako ťažkotonážny valec. V prvom zápase dievčatá nedodržiavali dohodnutú obrannú činnosť, a výrazne zlepšená hra Okružnej B sa ľahko dostávala k streleckej pozícii a zakončovala. V druhom zápase sme celkom ľahko do polčasu zmazali trojgólové manko na Krymskú. Druhý polčas bol kto z koho, tri minúty pred koncom sme sa dostali prvýkrát do vedenia, súper to ale v samotnom závere pretlačil do 7m hodu a na viac sme už nemali čas. Zápas s Okružnou A sme od začiatku držali vo svojich rukách a udržiavali sme 1-2 gólový náskok. Záver sme už zvládli takticky a získali sme dôležité víťazstvo. V záverečnom zápase nás výrazne podržala aj brankárka Stela. Skvelé, tešíme sa na víkend, keď v nedeľu zavítame do Prešova :)