Mladšie dorastenky s prvým víťazstvom...

Áno je to tak, naše mladšie dorastenky si dnes na ihrisku ŠŠK Bernolákova Košice vybojovali svoje prvé víťazstvo v sezóne !!!

Zaslúžené víťazstvo za skvelý výkon ! Gratulujeme !!!

ŠŠK Bernolákova Košice - FHT Drábova Košice   16 : 26 (6 : 16), mladšie dorastenky

Góly FHT Košice : Mikulová Hilda - Bořiková Karin 6/2, Vargová Erika 5/1, Micová Zuzka 4, Kundrátova Saša 2, Kelbelová Sandra 2,

Vargová Nikola 2, Čonková Iza 2, Boldižárova Katka 2, Takáčova Sofia 1, Šebová Zuzka, Kelbelová Kamila, Čatlošová Sára, Bílá Daniela,

Polyaková Mirka.

7m hody : 3/1 - 5/4   Vylúčené : 1 - 2

Rozhodovali J.Daňo a O.Sabol v Hale Bernolákova Košice, pred 40 divákmi.

Priebeh zápasu : 0:3,0:6,2:9,3:10,5:13,6:16-7:19,8:22,10:23,12:24,14:24,16:26.

Vynikajúce predstavenie našich dievčat, ktoré od začiatku zápasu diktovali tempo. Disciplinovaná obrana, rýchly prechod do útoku,

a nekompromisné zakončenie. Domáce hráčky od začiatku nevedeli nájsť recept na prekonanie našej obrany. Veď prvý gól vsietli až

za stavu 0:8, až v 12.minúte stretnutia. Celý zápas sme hrali v rýchlom tempe, a do toho nastupovali všetky striedajúce hráčky.

A vlastne len prestriedanie celej lavičky umožnilo súperovi aspoň skorigovať výsledok. Nám to však nezabránilo mať radosť z víťazstva !

Na záver musíme podotknúť, že za výbornou obranou dnes stála vynikajúca Hilda v bránke ! Dievčatá gratulujemééééééééééééé !

ŠŠK Bernolákova Košice - FHT Drábova Košice   34 : 16 (17 : 7), staršie dorastenky

Góly FHT Košice : Majorošová Nikola - Fotulová Laura 9/5, Repčíkova Viki 3, Šebová Zuzka 2, Vargová Nikola 2, Juhásova Lenka,

Chmelnická Liana, Szilágyiová Nikol, Trojanová Ľubka, Mikulová Hilda.

7m hody : 2/2 - 6/5   Vylúčené : 2 - 3

Priebeh zápasu : 2:1,4:3,5:6,10:6,14:6,17:7-18:7,21:11,25:12,27:12,31:14,34:16.

Tento zápas sme totálne zbabrali. V sezóne sme hrali proti väčším frajerom, a dokázali sme byť oveĺa dôstojnejším súperom.

Poďme od začiatku. Súper nastúpil len s 5 hráčkami v poli ! , a napriek tomu sme mali oveľa väčší rešpekt proti síce oveľa skúsenejším

hráčkam domácich, ale na toto sme dnes určite mali. Do 15.minúty sa skóre preklápalo z jednej strany na druhú, ale to už sme preberali

opraty zápasu postupne do svojich rúk. Ale od tejto chvíle sme sa z ihriska úplne vytratili, a absolútne sme zlyhali v obrane !

Čo je horšie, že sme sa už do konca zápasu z toho nedokázali dostať. Pravdou je, že 4 hráčky je veľmi málo, aby sme vyhrali takýto zápas...