Mohli sme aj viac...

Iuventa Michalovce B - FHT Drábova Košice   15 : 12 (6 : 5), Krajské majstrovstvá mladšie žiačky

Góly Košice : Sieber S., Dobosyová S. - Fotulová Lu. 5, Kutašová R. 3, Kelbelová K. 2, Kundrátova A. 1, Vargová E. 1/1, Kelbelová A., Mišková E., Sedlákova V., Micová Z., Turcsányiová T., Čonková I., Boldižárova K., Takáčova S.

7m hody : 4/3 - 1/1   Vylúčené : 1 - 2   40 divákov v Chemkostav Aréne

Priebeh zápasu : 1:1,2:1,2:1,6:5-8:6,12:9,13:11.

Aj keď sme prehrali boli sme najbližšie k úspechu s týmto súperom v tejto sezóne. Prvý polčas sa niesol vo vyrovnanej hre, ale aj v chybách na oboch stranách. Druhý polčas pridali domáce hráčky vždy o trochu viac, a my sme sa to pokúšali dohnať. Keď sme si mysleli, že v závere dokážeme zvrátiť výsledok na našu stranu, v závere sme nepremenili tri šance, a miesto zníženia rozdielu, sme inkasovali zo sedmičky. Inak hra bola dobrá, pokračovali sme tohtoročnej forme.

Iuventa Michalovce A - FHT Drábova Košice   31 : 9 (19 : 5), staršie žiačky

Góly Košice : Mikulová H.- Luteránova E. 4/1, Bílá D. 2/1, Vargová N. 2, Romanová J. 1, Šebová Z., Rusnákova K., Repčíkova V., Boldižárova K., Sedlákova V.

7m hody : 2/0 - 4/2   Vylúčené : 2 - 0

Priebeh zápasu : 1:1,5:1,11:2,15:3,19:5-20:5,24:7,27:8,30:9.

V ketegórii starších žiačok-doriek stále očakávame od našich dievčat, že v zápase odovzdajú všetko čo v nich je. Zatiaľ nie sme presvedčení, že tomu tak je, aj na ich škodu. Aj keď po nemastnom-neslanom výkone v prvom polčase, keď prinútili domáce hráčky k niekoľkým exibičným akciám, došlo k polčasovému zemetraseniu. Určite to zabralo, hra nabrala lepší spád, a čo si dievčatá v šatni predsavzali sa im takmer podarilo. Len tak ďalej, a už sa tešíme na zajtrajšie vystúpenie v Bardejove. Potrebujeme hlavne hrať .

Iuventa Michalovce C - FHT Drábova Košice   12 : 31 (7 : 15), mladšie žiačky

Góly Košice : Sieber S., Dobosyová S. - Fotulová Lu. 8, Kutašová R. 6, Vargová E. 5, Čonková I. 4/1, Turcsányiová T. 3, Mišková E. 2, Micová Z. 2, Kundrátova A. 1, Kelbelová A., Sedlákova V., Kelbelová K., Boldižárova K., Takáčova S.

7m hody : 0/0 - 3/1   Vylúčené : 0 - 0

Priebeh zápasu : 2:3,2:7,2:13,7:15-9:17,10:21,11:26.

Prišli, videli, zvíťazili...Aj tak by sme mohli začať, ale rozbiehali sme sa pomalšie. V 5 minúte sa to zlomilo, a išli sme ďalej ako píla. Na ihrisku sme točili všetky hráčky, a bolo skutočne jedno kto tam je, pretože všetky dievčatá hrali s chuťou. Hra bola rýchla, zakončenie pestré, a tak sme v závere polčasov poslali do "jamy levovej" našu prípravkársku brankárku Simonu. Nech sa jej v bráne darí :)
O týždeň čaká dievčatá domáci zápas v košickom derby s Bernolákovou.