Napísali o nás po turnaji v Moste...

DHK Pardubice

S Košicemi holkám došly síly a prohrály 10:16.

Sokol Vršovice

Opravdu velmi hezké a kvalitní utkání jsme pak odehrály v pátek večer v našem posledním zápase tohoto dne. Perfektně šlapající obrana a vydařený útok nám v 15. minutě přinesli vedení 10:5. Jenže se hrálo minut 25... trocha smůly a pár nepřesností nám přineslo porážku o jedinou branku obdrženou v posledních vteřinách. 11:12.

Házená Kynžvart

...Druhý den jsme se postavili k dopolednímu utkání proti atraktivnímu slovenskému soupeři z dalekých Košic. Holky věděly, že v případě výhry v tomto zápase máme zajištěný postup do finále, což jim trochu svazovalo ruce a tato až nezdravá touha to dokázat byla v naší hře znát. Přesto jsme ještě pět vteřin před koncem utkání za stavu 14:14 byli ve finále my, což se ale po obdržené brance těsně před koncem utkání změnilo. Zápas skončil tedy 14:15 v náš neprospěch a děvčata se musela poprat s pocitem marnosti a velkého zklamání, když je dělila chvilička od vysněného boje o zlatou příčku.