Vynikajúci výkon našich starších doriek v druhom polčase ...

MHK Bytča - FHT Košice   40 : 6 (18:3), 1.liga mladších dorasteniek,

Góly Košice : Lovašiová Tamara - Lisiková Alžbeta 5, Maxianova Laura 1/1, Pénzešová Petra,

Ondrejová Nina, Géczyová Nela, Juhásová Alex, Kovalčíková Lea.

7m hody : 4/3 - 1/1,   Vylúčené : 2-5,   V Bytči pred 40 divákmi rozhodovali : M.Klempa a A.Matis.

MHK Bytča - FHT Košice  39 : 23 (19:5), 1.liga starších dorasteniek,

Góly Košice : Pálfiová Jana - Fotulová Lujza 16/3, Rojková Michaela 5/1, Juhásová Katka 1,

Bertová Viki, Dubovská Lea, Vargovičová Katka.

7m hody : 2/1-4/4,   Vylúčené : 5 - 2.

Priebeh zápasu : 4:0,10:0,10:0,14:2,16:2,19:5 - 22:7,25:10,29:14,31:17,35:20,39:23.

Výkon na hranici vyčerpania ! V skutočne pozliepanej zostave podali naše dievčatá vynikajúci výkon

v Bytči. Začali sme bez štipky šťastia, a aj preto svietilo v 15 minúte skóre 10:0, výsledok skoro na uterák.

Celé sa to zlomilo v posledných 5 minútach prvého polčasu, ten sme uhrali remízovo 3:3. Druhý polčas to už

bola naháňačka oboch tímov. Naše bez možnosti striedania, na vydýchanie nám pomohli aj 2  time outy

domácich v 2.polčase. Na palubovke excelovali Lujza a Miška, s podporou celého tímu na palubovke !!!