Potešujúci výkon starších žiačok...

HC Bardejov - FHT Drábova Košice   25 : 5 (8 : 2), Krajské majstrovstvá staršie žiačky.

Góly Košice : Sieber S. - Repčíkova V. 1/1, Vargová N. 1/1, Romanová J. 1, Čonková I. 1, Rusnákova K., Vargová E.1, Šebová Z., Králiková K., Boldižárova K.

7m hody : 1/1 - 3/2   Vylúčené : 3 - 1   15 divákov v Mestskej hale v Bardejove

Priebeh zápasu : 1:0,1:0,3:0,5:2,8:2-12:4,15:4,19:4.

Dnes sme určite nešli do Bardejova s veľkými očami, ale o to príjemnejšie sme sa vracali domov. Keďže nám chýbali "kľúčové hráčky", v bránke Hilda, a útoku Daniela, dievčatá mali dojem, že to dnes nepôjde. Ale svojim výkonom presvedčili trénerky a sami seba, že nikdy sa nevzdávaj na začiatku. Zodpovedne pristúpili k zápasu, poctivo sa vracali, a aj keď to strelecky nešlo boli schopné udržať do 11 minúty stav 1:0 ! Áno, Bardejov sa nevedel vysporiadať s našou obranou, a bránku podržala dnes skvelá Stela Sieber ! Takže polčas bol veľmi prijateľný, a v podobnom duchu sme nastúpili aj na polčas druhý. Do hry veľmi dobre zasiahli aj mladšie žiačky Erika, Iza a Katka. Aj keď nám postupne súper gólovo ušiel, dievčatá za hru a prístup dnes palec hore !