Prehra mladších žiačok...

FHT Drábova Košice - ŠŠK Bernolákova Košice   8 : 18 ( 5 : 5 ),

Regionálne majstrovstvá mladšie žiačky.

Góly Košice : Dobosyová S. - Tomčovčíkova E. 4, Turcsányiová L. 2, Bertová V. 2, Takáčova K., Geregová V.,

Klériová A., Kundrátova E., Franková S., Štefanisková T., Kollárova K., Gujdová V., Vojtková T.

7m hody : 0/0 - 2/1,   Vylúčené : 1 - 0, V Hádzanárskej hale pred 70 divákmi rozhodovala E.Baranová.

Priebeh zápasu : 0:0,4:1,4:2,5:5-5:8,5:14,5:17,8:18.

Dnes nás dievčatá svojim výkonom sklamali. Určite dnes mali na to aby zápas vyhrali, ale to by museli

"bobríka strachu" nechať v šatni. Nástup do zápasu sme mali dobrý, ale k záveru polčasu sme iniciatívu

prenechali hostkám. Takto to pokračovalo aj v druhom polčase. Boli sme málo aktívny a aj tá minimálna

streľba na priestor brány končila na tele brankárky, alebo mimo brány. Opäť sme sa prebrali až dve minúty

pred koncom zápasu,a to bolo veľmi veľmi málo. Škoda. Takže musíme vytiahnuť hore gate a ďalej pracovať.