Prešov - Košice...

Bemaco Prešov - FHT Drábova Košice "A"   21 : 19 (10:9), KM staršie žiačky

Góly Košice : Mikulová H. - Bořiková K. 5, Bílá D. 4, Čonková I. 4, Kundrátova A. 3, Vargová E. 2, Boldižárova K. 1, Šebová Z., Szilágyiová N.

7m hody : 1/1 - 1/0   Vylúčené : 0 - 1   Rozhodovali : Štefan - Štefanová   60 divákov v hale Baštová Prešov

Priebeh zápasu : 2:2,4:5,7:7,8:8,10:9-13:11,16:15,1:16,18:17,21:19.

Najlepší zápas dnes v Prešove. Obe družstvá predviedli výbornú hádzanú, a podľa priebehu zápasu by bola spravodlivejšia remíza. Ale o "dve chyby" sme urobili viac, a tak si z tohoto zápasu nevezieme domov žiaden bod. Prvý polčas sme prakticky stále viedli a domáce vždy doťahovali, v druhom polčase to bolo naopak. 4 minúty pred koncom sme vyrovnali, Prešov išiel opäť do vedenia, ale v záverečných dvoch minútach sme dvakrát inkasovali, a dokázali sme už len raz odpovedať. Na viac neostal čas...Veľká škoda, ale dnes našim dievčatám patrí gratulácia za výkon !

Bemaco Prešov "A" - FHT Drábova Košice   11 : 9 (6:4), KM mladšie žiačky

Góly Košice : Sieber S., Dobosyová S. - Takáčova S. 4/1, Fotulová Lu. 2, Turcsányiová T. 2, Kelbelová K. 1, Vargovičová K., Mišková E., Štefanovová S., Vargová S., Filipová P., Čatlošová S., Sýkorová D., Sýkorová S., Kašková D.

7m hody : 1/1 - 5/1 !!!   Vylúčené : 3 - 2

Priebeh zápasu : 2:2,5:2,6:3,6:4-8:5,8:6,9:7,11:9.

Podobne ako v prvom zápase, ani v tomto nepatrili naše dievčatá k favoritovi zápasu. Prešov má svoju silu, dnes postavil to nasilnejšie čo má, z kádra starších žiačok posilnil 3 hráčkami. Napriek tomu sme verili v zisk bodov. V tomto zápase rozhodli 3 úseky hry, v ktorých sme domáce hráčky pustili do úniku. V prvom polčase ušli na 5:2, ťažko sme stiahli na polčasových 6:4. Po obrátke sme okamžite znížili na rozdiel gólu, ale opäť sme prešovčanky nechali ujsť na rozdiel 3 gólov, 8:5. V 11.minúte sme pracne stiahli na gól 8:7, a to sme ešte nedali 3krát 7m hod !!! Trest prišiel zákonite, domáce nám ušli na 11:7, v samotnom závere sme dokázali už len skorigovať na rozdiel 2 gólov. Škoda, pretože herne sme boli určite lepším tímom, ale keď toľko príležitostí zahodíme...

Bemaco Prešov - FHT Drábova Košice "D"   26 : 17 (13:10), KM staršie žiačky

Góly Košice : Majorošová N. - Chmelnická L. 4/1, Repčíkova V. 4/2, Rusnákova K. 3, Bořiková K. 3, Bílá D. 2, Luteránova E. 1, Juhásova L., Vargová E., Maškuliaková D., Szilágyiová N.

7m hody : 4/4 - 5/3   Vylúčené : 4 - 7

Priebeh zápasu : 4:2,8:2,9:5,12:8,13:10-16:11,21:11,23:14,25:15,26:17.

Naposledy doma sme Prešovčanky porazili. Dnes to nevyšlo, dorky pôsobili trochu nekoncentrovane. Aj keď sme I.polčas po stiahnutí náskoku Bemaca držali súpera na dostrel, stačilo 10 minút po obrátke aby sme dostali K.O. Domáce ušli na rozdiel 10 gólov a bolo po zápase.

Bemaco Prešov "B" - FHT Drábova Košice   14 : 23 (9:12), KM mladšie žiačky

Góly Košice : Sieber S., Dobosyová S. - Takáčova S. 7, Fotulová Lu. 6, Mišková E. 4, Turcsányiová T. 3, Kelbelová K. 2, Vargovičová K. 1, Štefanovová S., Vargová S., Filipová P., Čatlošová S., Sýkorová D., Sýkorová S., Kašková D.

7m hody : 2/1 - 1/0   Vylúčené : 3 - 1

Priebeh zápasu : 2:5,4:7,7:10,9:12-11:14,13:18,14:20,14:23.

Aj keď to tak nevyzerá bolo to obrovské trápenie. Snáď si dievčatá mysleli, že sa súper vzdá sám. Boli sme veľmi, veľmi benevolentný k domácim hráčkam, a až v samotnom závere zápasu urobili s "B"čkom krátky proces, a výsledok gólovo prikášlili.