Prvé jarné kolo s rozpakmi...

FHT Drábova Košice A - Iuventa Michalovce B   14 : 25 (7:14), Krajské majstrovstvá staršie žiačky

Mikulová Hilda - Kundrátova Saša 3, Šebová Zuzana 3, Bořiková Karin 3, Bílá Daniela 2, Micová Zuzana 2, Boldižárova Katka 1, Kelbelová Sandra, Vargová Erika, Szilágyiová Nikola, Čonková Iza.

7m hody : 1/0 - 6/5   Vylúčené : 3 - 2   60 divákov v Multihale.

Priebeh zápasu : 0:3,3:6,6:11,6:13,7:14-8:16,10:19,13:22,13:24

Na tento zápas sme sa najviac tešili, mal to byť vrchol nedelňajšieho večera. Opak bol pravdou, nešlo nám absolútne nič. Takže tento zápas hodíme za hlavu, a v sobotu to vo Vranove rozbalíme :)

FHT Drábova Košice - Iuventa Michalovce C   26 : 10 (11 : 1), KM mladšie žiačky

Sieber Stela, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 7/1, Mišková Eliška 5/1, Takáčova Sofia 5, Kelbelová Kamila 2, Vargovičová Katka 2, Turcsányiová Timea 2, Štefanovová Sára 1, Filipová Petra 1, Čatlošová Sára 1, Vargová Sofia, Sýkorová Daniela, Sýkorová Simona, Kašková Diana, Franková Viktória.

7m hody : 3/2 - 0/0   Vylúčené : 1 - 0   60 divákov v Multihale.

Toto bolo predstavenie o radosti z hry. Rýchla hra, vynikajúca obrana a pestré zakončenie útoku. Jednoducho vynikajúce, príležitosť dostali všetky hráčky, a pripravili nám krásny nedeľňajší podvečer.

FHT Drábova Košice D - Iuventa Michalovce B   19 : 29 (9 : 11), KM staršie žiačky

Mikulová Hilda, Majorošová Nikola - Vargová Nikola 4/1, Rusnákova Kveťa 3, Juhásová Lenka 3, Bílá Daniela 2/1, Bořiková Karin 2/1, Repčíkova Viktória 2, Maškuľákova Dominika.

7m hody : 4/3 - 5/2   Vylúčené : 4 - 2   60 divákov v Multihale

Priebeh zápasu : 1:1,3:6,4:9,7:9,9:11-12:12 v 3´,12:15,14:21,15:25,17:27.

Dorky trochu napodobnili staršie žiačky, takže na tieto zápasy čím skôr zabudnúť a pripraviť sa na ďalšie zápasy. Keď sa v 3. minúte druhého polčasu zdalo, že sme schopný zápas otočiť (zo 4:9), na 12:12, súpera sme pustili do ďalšieho úniku a neboli sme schopný nijak reagovať. K málo svetlým okamihom u starších dnes patril výkon Hildy v bráne !