Remíza by bola spravodlivejšia...

ŠKP Bratislava - FHT Košice   23 : 22 ( 11 : 11 ), 1.liga mladšie dorastenky.

Góly Košice : Horňáková Emma - Fotulová Lujza 10/5, Vargovičová Katka 4, Vargová Erika 2,

Micová Zuzana 2, Takáčová Sofia 2, Štefanovová Sára 1, Vargová Sofia 1, Domaničová Veronika,

Kelbelová Kamila, Boldižárová Katarína.

7m hody : 5/1 - 6/5,   Vylúčené : 3 - 3,   V hale Lekárskej fakulty v Bratislave pred 60 divákmi

rozhodovali : Janošková L. a Majstríkova Ľ.

Priebeh zápasu : 1:2,4:5,5:6,8:7,10:8,11:11 - 16:13,17:16,20:17,22:19,23:21,23:22.

Vyhrať u 4.tímu dorasteneckej ligy ? Za reálne sme to nepovažovali, ale ani kožu sme nechceli predať lacno.

Na ŠKP sme sa predstavili s disciplinovanou hrou a hlavne s bojovným srdcom.

Domáce sme sme prvýkrát pustili do vedenia až v 20.minúte ale napriek tomu, že sme prehrávali o 3 góly

už do polčasu sme skóre zrovnali. V druhom polčase sa vývoj skóre vyvíjal podobne, domáce nám

neušli o viac ako 3 góly, ale vždy sme dokázali odpovedať. Keď sa 6 minút pred koncom zápasu domáce

hráčky dostali do vedenia 23:20, zdalo sa, že o výsledku je rozhodnuté. Do konca zápasu už domáce

neskórovali a naše dievčatá nechali na ihrisku srdce. Dvoma gólmi sme znížili skóre na rozdiel 1 gólu,

15 sekúnd pred koncom zápasu Emma chytila 4. sedmičku ! Po time oute sme poslali do hry 7. hráčku,

a vypracovali sme si deviatku po čase. Dobrý hod síce výsledok nezmenil, ale po dobrej hre nás strata

bodov mrzela. Chválime celý tím, ale musíme vyzdvihúť vynikajúci výkon Emmy Horňákovej v bránke !

a výkon a streleckú aktivitu Lujzy Fotulovej nielen za jej 10 gólov do siete ŠKP, ale aj to, že sa 2 kolá

pred koncom sezóny drží na 2.mieste medzi TOP strelkyňami 1.ligy mladších dorasteniek ako vekom

ešte staršia žiačka ! Skutočne skvelé a je len škoda, že si ju predkadetská repre ešte nevšimla...

ŠKP Bratislava - FHT Košice   41 : 13 ( 19 : 7 ), 1.liga staršie dorastenky.

Góly Košice : Mikulová Hilda - Vargová Erika 8/2, Boldižárová Katarína 4/1, Domaničová Veronika 1,

Kelbelová Kamila, Sýkorová Daniela, Sýkorová Simona.

7m hody : 5/3 - 4/3,   Vylúčené : 0 - 1, Rozhodovali : Bačík P. a Nagy M.

Keďže naše maturantky už nemohli prísť, zápas odbojovala len šestka hráčok. Ďakujeme za ich bojovnosť

do konca zápasu a tiež za výkon brankárky Hildy Mikulovej, ktorá sa v bránke objavila po dlhšom čase,

a podržala tím ! Pri starších dorastenkách sa v posledných zápasoch stala líderkou Erika Vargová !